Sari la conținut
Forum Roportal
Dimineata

Icoana facatoare de minuni

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Misto... Acum si copiile icoanelor facatoare de minuni fac minuni.

 

In cazul asta de ce nu se fac mai multe copii?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
In cazul asta de ce nu se fac mai multe copii?

Pentru ca astora din Botosani le e frica sa nu se inchida spitalele.

 

 

Dimineata, dar copia face minuni, au ba? Ca eu n-am inteles ce-a inteles Cristinick.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dimineata, dar copia face minuni, au ba? Ca eu n-am inteles ce-a inteles Cristinick.

 

Sa sti ca si copia face minuni la fel de mari ca si icoana originala ... asta o stiu de la un calugar care se dezmierda privind la poze sexy ...adica la copy ...si tot el mi-a povestit ca cele mai mari minuni le faci totusi cu originalul ...adica cu o sfanta naturala si plina de nuri!

Editat de Sikaryan

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dimineata, dar copia face minuni, au ba? Ca eu n-am inteles ce-a inteles Cristinick.

Eu mare lucru nu am inteles ca am apasat pe 'x' cand a inceput sa vorbeasca nenea popa... dar m-am gandit ca n-au pus-o degeaba pe youtube.

 

Oricum, am vazut si eu, odata, o icoana cu Maica plangacioasa. De plans plangea, nimic de zis, dar icoana avea si o gaurica.

Ce sa cred? <_<

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Termina dom'le, ca strici imaginea oamenilor domnului.

 

Eu mare lucru nu am inteles ca am apasat pe 'x' cand a inceput sa vorbeasca nenea popa... dar m-am gandit ca n-au pus-o degeaba pe youtube.

 

Oricum, am vazut si eu, odata, o icoana cu Maica plangacioasa. De plans plangea, nimic de zis, dar icoana avea si o gaurica.

Ce sa cred? :)

Na, eu am inteles ca singurul merit al icoanei din video e faptul ca a fost copiata dupa cea facatoare de minuni, nu c-ar face si ea minuni. Da`sa ne lamureasca Dimineata.

 

Apropos, am vazut si eu icoana de la Nicula..

Nu m-am uitat dupa gauri, da`stiu sigur ca n-a functionat cand am fost eu s-o vad. Cred ca are zile speciale de functionare. Poate cand sunt multi-multi spectatori. Credinciosi, nu de-astia ca mine.

 

 

Nu cred ca exista icoane facatoare de minuni.

Pai de ce-ai crede ca o fiinta atotcevreitu s-ar preta la minuni cum sunt astea cand plang icoanele sau cand s-aprind lumanarele pe stiu eu unde.

 

Si daca e s-o luam dupa Cuvant, de ce sa se manifeste o minune printr-un "chip cioplit"? Cand acolo scrie foarte clar ca NU se tolereaza inchinarea la asemenea obiecte.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Na, eu am inteles ca singurul merit al icoanei din video e faptul ca a fost copiata dupa cea facatoare de minuni, nu c-ar face si ea minuni. Da`sa ne lamureasca Dimineata.

 

Apropos, am vazut si eu icoana de la Nicula..

Nu m-am uitat dupa gauri, da`stiu sigur ca n-a functionat cand am fost eu s-o vad. Cred ca are zile speciale de functionare. Poate cand sunt multi-multi spectatori. Credinciosi, nu de-astia ca mine.

 

 

 

Pai de ce-ai crede ca o fiinta atotcevreitu s-ar preta la minuni cum sunt astea cand plang icoanele sau cand s-aprind lumanarele pe stiu eu unde.

 

Si daca e s-o luam dupa Cuvant, de ce sa se manifeste o minune printr-un "chip cioplit"? Cand acolo scrie foarte clar ca NU se tolereaza inchinarea la asemenea obiecte.

Cred ca un mai mare adevar ca cel din ultima fraza,nici Isus nu ar fi putut rosti.Toata cinstea.

Cred ca Dimineata o sa ti raspunda miine seara.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dar pe asta chiar nu il banati?

 

El face aici propaganda si DOAR propaganda.

Forumul este pentru discutii, nu sa punem un link si sa fugim la vecernie, ca sa lucreze Sfantul Duh.

 

Chiar tolerati toti paranoicii?

 

Misto... Acum si copiile icoanelor facatoare de minuni fac minuni.

Pai saracul YHWH, are si el puteri limitate.

Cateodata ne mai serveste si second-hand.

Ca de exemplu NT.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De ce fac icoanele minuni ?

Are Dumnezeu ( daca exista) nevoie sa dovedeasca ceva ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×