Sari la conținut
Forum Roportal
scarly

inchisori secrete?

inchisori secrete?  

14 membri au votat

  1. 1. exista inchisori secrete ale CIA pe teritoriul Romaniei??

    • da
      5
    • nu
      9


Postări Recomandate

nu stiu , posibil , adica cu alte cuvinte de ce sa votez ceva de care nu am habar?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pareri...

credeti ca a iesit fum fara foc??

Este foarte putin probabil sa existe astfel de centre la noi. . Sincer, nu prea cred. Cit despre" fum" cred ca are alt rol, cel de denigrare, deruta si a pune negocierile in vederea aderarii la UE in dificultate. Dar poate fi foarte bine si alt motiv...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Probabil ca au fost adusi si in Romania pt interogare ceva afgani pe timpul cat americanii aveau baza la Kogalniceanu. Sunt oarecum in domeniu. Stiam ca atunci cand americanii isi fac baza intr-o anumita tara acel teren pe care il inchiriaza este ca si proprietate a lor ptr. perioada pe care au semnat contractul, au voie sa faca ce vor acolo fara ca statul respectiv sa se poata implica cu ceva in asta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu stiu daca americanii au avut inchisori in Ro , dar stiu un lucru , daca ar fi dat organelor de ancheta ruse prizonieri lor nu ar fi aflat nimenea.Ar fi fost unul din cele mai bine pastrate secrete ale istoriei...

Permite-mi sa nu te cred... cat timp aveti si voi jurnalisti... nimic nu poate fi secret ! Mai ales ca banul circula si nici oamenii de la voi, ca si peste tot in lume, nu zic nu cand e vorba de portofel... totul se cumpara in lumea de azi ! Pana si fanatismul exagerat poate fi rapus fara probleme, money talks !! :flowers: :D :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Permite-mi sa nu te cred... cat timp aveti si voi jurnalisti... nimic nu poate fi secret ! Mai ales ca banul circula si nici oamenii de la voi, ca si peste tot in lume, nu zic nu cand e vorba de portofel... totul se cumpara in lumea de azi ! Pana si fanatismul exagerat poate fi rapus fara probleme, money talks !! :spiteful: :friends: :friends:

 

Stimate DORO poate nu ai auzit de ziaristi de investigatie din Rusia care au mers prea departe unde si-au aflat sfirsitul tragic.Acolo la limita unde nici macar banul nu te mai ajuta.orice are un pret pe lumea aceasta, dar nu banul este moneda de schimb potrivita...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Stimate DORO poate nu ai auzit de ziaristi de investigatie din Rusia care au mers prea departe unde si-au aflat sfirsitul tragic.Acolo la limita unde nici macar banul nu te mai ajuta.orice are un pret pe lumea aceasta, dar nu banul este moneda de schimb potrivita...

Nu uita acolo e RUSIA nu Romania!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×