Sari la conținut
Forum Roportal
El`luchador

Probleme in dragoste

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Prima data ii sugerezi sa recurga la viol. Acum vii si spui ca pisoii mei nu au sentimente. Mai am si un pitbul de 4 luni, sa vezi ce sentimental e si jucaus.

cam asta am inteles

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Poate vrea si simte nevoia, de un barbat mai matur.

Poate e cazul sa te maturizezi, sa ai mai multa incredere in tine.

 

Tot ce stie Bear Grylls a invatat de la taicasu. Maturizarea psihica, modelul masculin, vine de la tata. Hard si soft. Evident, mama poate sabota, dar ce barbat normal procreaza cu o femeie anormala. De la farmacie nu se poate cumpara maturitate, asa ca ce mai ramane, hazardul genetic si preluarea unor modele externe sanatoase.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

El'luchador treci mai departe.Pe asta ai ratat-o.

Domnisoara a asteptat 1,5 ani nu tu.

A asteptat sa faci ceva sa o convingi ,dar nu ai reusit.Acum poate si ea are pretentii prea mari sa se declare convinsa de un barbat ,sau mai repede habar nu are ce ar putea sa o convinga sa aiba o relatie completa, dar stie ce nu o convinge. Tu de exemplu nu reusesti.Normal ca vrea sa-ti dea papucii.Ce crezi ca ii spun prietenele la intalnirile alea ale lor. Nici nu vreau sa ma gandesc ce porecle ti-au pus <_<

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
El'luchador treci mai departe.Pe asta ai ratat-o.

Domnisoara a asteptat 1,5 ani nu tu.

A asteptat sa faci ceva sa o convingi ,dar nu ai reusit.Acum poate si ea are pretentii prea mari sa se declare convinsa de un barbat ,sau mai repede habar nu are ce ar putea sa o convinga sa aiba o relatie completa, dar stie ce nu o convinge. Tu de exemplu nu reusesti.Normal ca vrea sa-ti dea papucii.Ce crezi ca ii spun prietenele la intalnirile alea ale lor. Nici nu vreau sa ma gandesc ce porecle ti-au pus :)

stai linistit, nu e asa cu preietene ei ele umbla cu fatalai mai mari :cry: , de fapt nustiu ce le-o fi spus ea lor, si ce cred, dar nu prea ma mai intereseaza, da cred ca am ratat-o, cu asteptatul daca i-ai vedea caracterul ti-ar fii si tie greu s-o abordezi, oricum genul ei era de femeie vrea sa se cupleze cu un baiat puternic s-o scape de anumite inhibitii(eu am incercat nu-ti fie rusine de nimic si s-o fac sa aiba incredere in ea) sms`urile au fost de vina, lucrurile serioase se vorbesc fata in fata, de acum inaine o sa iau taurul de coarne o sa fiu mai direct si hotarat

Tot ce stie Bear Grylls a invatat de la taicasu. Maturizarea psihica, modelul masculin, vine de la tata. Hard si soft. Evident, mama poate sabota, dar ce barbat normal procreaza cu o femeie anormala. De la farmacie nu se poate cumpara maturitate, asa ca ce mai ramane, hazardul genetic si preluarea unor modele externe sanatoase.

de la 6 ani nu am tata

 

Poate ai asteptat prea mult sa 'actioneze' ea.

Poate trebuia sa fii mai hotarat, sa fii tu "locomotiva" acestei relatii.

Poate de aceea nici nu te mai vrea - pt ca esti prea moale?

 

Poate nu ar fi rau sa iti schimbi putin atitudinea?

De ce sa astepti pana este ea dispusa sa vorbeasca cu tine? Mergi tu si vorbeste cu ea. Asteapt`o la facultate.... gaseste o cale.

Las`o draku de timiditate! Cati ani spuneai ca ai? <_< Doar nu esti infantil.

Din ceea ce postezi, pare ca te-ai resemnat deja. Asa usor abandonezi? Asa usor accepti sa hotarasca altii pt tine?

 

Poate vrea si simte nevoia, de un barbat mai matur.

Poate e cazul sa te maturizezi, sa ai mai multa incredere in tine.

ai dreptate cand eram mai sigur pe mine era si ea altfel, si v-am spus, m-am mai maturizat, am sunat-o aseara am vb putin, si i-am zis ca ar da mare dovada de maturitate daca ne-am intalnii fata in fata, ea a zis zilele astea, da o sa fiu mai hotarat, si o sa incerc sa fiu locomotiva

Editat de El`luchador

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu spuneam....*Omule, fa ce-ti dicteaza sufletul pentru ca am intalnit oameni marcati , dupa 30 de ani inca sufereau dupa iubirea vietii lor, platonica....ai doua variante: ori o faci, ori....o faci.... doar tu poti alege... ma refeream la a-si asculta sufletul , ca pana ala urma asta facem cu totii indiferent de ce ne dicteaza ratiunea...treaba cu violul va apartine , nu ma mira ca ati inteles ce ati inteles avand in vedere cursul discutiei de mai sus...hai, sa auzim de bine <_<

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×