Sari la conținut
Forum Roportal
Ripper

Afaceri - Fast Food

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Cine stie sa bugeteze o afacere de tip FastFood?Este chiar asa o facere buna?Cam cat se poate castiga intr-o zona cu vad ?Cam ce costuri initiale sunt?

Va multumesc anticipat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cine stie sa bugeteze o afacere de tip FastFood?Este chiar asa o facere buna?Cam cat se poate castiga intr-o zona cu vad ?Cam ce costuri initiale sunt?

Va multumesc anticipat.

 

Cel mai indicat pentru un incepator este sa-si faca un fast food in sistem franciza.

Cat despre vad si profit trebuie sa-ti faci o analiza de piata inainte,sa analizezi zona,astfel de afaceri merg bine in zona scolilor,fabricilor,piete,zone intens aglomerate.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

poate intra cineva care sa aiba cunsotinte si sa dea mai multe detalii!!!

si eu doresc sa deschid un fasta food!

cu cat mai multe detallii cu atat mai bine!!

Multumim anticipat!!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cel mai indicat pentru un incepator este sa-si faca un fast food in sistem franciza.

Cat despre vad si profit trebuie sa-ti faci o analiza de piata inainte,sa analizezi zona,astfel de afaceri merg bine in zona scolilor,fabricilor,piete,zone intens aglomerate.

Deja sunt foarte multe, totusi franciza e indicata pentru incepatori, e dificil sa fii remarcat sau sa ti se acorde incredere in alt fel.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Deja sunt foarte multe, totusi franciza e indicata pentru incepatori, e dificil sa fii remarcat sau sa ti se acorde incredere in alt fel.

[/quote

Da, e mai ieftin si deja e cunoscut produsul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cu un nume haios

reclama,produse bune ,poaspete,angajati competenti care s astie sa te serveasca!

eu zic ca se face treaba buna!

Eu sunt hotarat s aincep o asemenea afacere!

se pare ca pe aiic nu enimeni care sa aiba io ideee despre asa ceva

eu sutn sigur ca se merita dar depinde fioarte mutl de cele d emai sus si nu in ultimul rand de zona respectiva unde este amplasat!

poate reuseste cineva sa intre pe aici caer sa stie mi multe poate ne intalnim si discutam cateva lucruri la o cafea

!

 

spor la afaceri!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×