Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Salutare tuturor de pe forum!

Am si eu un of de ceva vreme.Am o relatie de vreo 7 luni cu o tipa in varsta de 22(este studenta) ani eu am 24(am terminat facultatea) si poate ca la multi de aici mi se intampla sa ma refuze sa facem dragoste(grava problema pt mine).Tin sa va precizez ca nu sunt un obsedat sexual si chiar nu umblu numai dupa asa ceva.Poveste cu fata asta este ca suntem din acelasi oras un oras mic de provincie si cum sa spun poate din pacate sau fericire parinti nostri se si cunosc cat de cat :inlove:.Ne intelegem destul de bine dar eu am avut vreo 3 discutii cu ea despre sex si acelasi raspuns "in timp" sincer pe mine ma cam deranjeaza raspunsul asta pt ca eu unul tin la ea si ma port fff frumos cu ea ne intalnim aproape zilnic la un suc prin parc (ii duc destul de des flori si alte chestii ).Mi se pare destul de naspa problema cu sexul pt ca am impresia ca profita de bunatatea mea si lungeste acest extaz.La inceput mi-a spus ca nu prea ar vrea o relatie serioasa si nu am luat o in serios pt ca eu stiu cum sunt (nu ma consider irezistibil sau vreun flamingo boys)dar stiu ca ma port frumos cu fetele si ma implic cat de cat in relatie.Am impresia ca se intampla totul prea repede dar neglijeaza partea cu sexul si pe mine unul ma cam deruta chestia asta sincer pentru ca nu isi doreste sa faca cu mine sex.Oricum astept de la cai care cistesc acest mesaj o parer din experienta lor anterioara sau actuala si as vrea sa fiti sinceri ca sa imi pot face si eu o parere despre ce relatie am!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

deci tu te porti frumos ca sa faca sex cu tine

iar ea, nesimtita, profita de bunatatea ta! Ce fete rele.

 

A mai facut-o inainte?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

F*****, adica ai mituit-o cu floricele si alte chestii si nu vrea sa-ti dea "veverita" ei sa te simti si tu bine. Este o problema de o foarte mare gravitate. Mai ales cind gasesti atita material feminin pe unde vrei si unde nu vrei. Altele ti-o pun pe tava si pentru un suc si-o pizza. Iar tu stai ca tantalau sa-i duci flori asteia care profita de bunatatea ta. :inlove:

Editat de Cristinick
sper ca nu ne apucam sa injuram pe forum..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am auzit din gura unui barbat de vreo 55 de ani, o mica poveste. E vorba de unul din sefii mei, ca sa nu creada simpaticii altceva.

Acum este cu cineva, cu care, la inceput, a iesit timp de 8 luni la pranz, cina, film, plimbare.. Timp in care nu a atins-o nici macar cu varful degetului. Dupa 8 luni s-au sarutat pentru prima oara. Si cred ca el avea motive sa se miste mai repede, ca nu se stie cand il lasa angrenajul, la varsta lui.

Voi, tinerii, de ce va grabiti asa? Va e frica ca vine sfarsitul lumii peste voi si nu mai apucati sa faceti sex?

Editat de Amarena

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

amicu, nu stiu daca e important, asta e modul lui de exprimare. Nu cred ca a vrut sa sublinieze ca face cu altii si cu el, nu.

 

Iar tu stai ca tantalau sa-i duci flori asteia care profita de bunatatea ta.

Izact.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ajungi la sfarsitul vietii meditand pe patul de moarte: "Ce-am facut toata viata? Am tinut la ea si m-am purtat fff frumos cu ea, ne intalneam aproape zilnic la un suc prin parc (ii duceam destul de des flori si alte chestii ) si ........nimic" :inlove:

 

Si ca sa fiu ontopic. El a zis ceva de genul "si pe mine unul ma cam deruta chestia asta sincer pentru ca nu isi doreste sa faca cu mine sex". Te vede ca pe un amic/frate... :haha:

Editat de amicul_tau

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu cred ca ar trebui sa incerci si cu altceva... nu numai flori si nimicuri din astea

 

Haina de blana , ceas de firma , cizme de fitze...

 

poate ai mai multe sanse cu astea :yawn:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
.La inceput mi-a spus ca nu prea ar vrea o relatie serioasa si nu am luat o in serios pt ca eu stiu cum sunt (nu ma consider irezistibil sau vreun flamingo boys)dar stiu ca ma port frumos cu fetele si ma implic cat de cat in relatie.Am impresia ca se intampla totul prea repede dar neglijeaza partea cu sexul si pe mine unul ma cam deruta chestia asta sincer pentru ca nu isi doreste sa faca cu mine sex.Oricum astept de la cai care cistesc acest mesaj o parer din experienta lor anterioara sau actuala si as vrea sa fiti sinceri ca sa imi pot face si eu o parere despre ce relatie am!

 

Pai probabil fiecare dintre voi se implica "cat de cat" in relatie, deci nu prea mult, iar asta se simte.

Tipa mi se pare ca nu e "convinsa" de tine/in privinta ta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai probabil fiecare dintre voi se implica "cat de cat" in relatie, deci nu prea mult, iar asta se simte.

Tipa mi se pare ca nu e "convinsa" de tine/in privinta ta.

Si cat mai dureaza sa se convinga? Tot 7 luni? Fata nu are 14 ani ci 22.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×