Sari la conținut
Forum Roportal
Arveleg

Intrebare...

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am si eu o intrebare...

Am 15 ani si pana acum nu mi-am dat pielea de pe penis niciodata(adica nu mi-am belit-o mai pe inteles)...iar cand incerc ma doare sau e o senzatie cam aiurea...Doresc un raspuns sincer si de la un experimentat...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am si eu o intrebare...

Am 15 ani si pana acum nu mi-am dat pielea de pe penis niciodata(adica nu mi-am belit-o mai pe inteles)...iar cand incerc ma doare sau e o senzatie cam aiurea...Doresc un raspuns sincer si de la un experimentat...

 

Coloana vertebrala are doua extremitati...sexul si capul.

Pentru sex consulta un evreu sau un medic...pentru cap, un psiholog sau un filosof.

 

Cine nu si-a dat prostia de pe cap, c

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Prin masturbare,pielita aia se largeste -sau poti sa te duci la doctor si sa te taie,daca nu ai rabdare.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La medicul de familie. O sa-ti dea trimitere la chirurgie, probabil. Daca e fimoza. La copiii mici, se decaloteaza manual, dar la varsta ta, nu stiu daca se mai poate.

 

http://www.circumcizia.org/fimoza.html - citeste aici, poate nu e nevoie de interventie.

Editat de Amarena

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

As mai dori niste raspunsuri...va rog

Se poate sa am (Doamne fereste) fimoza....

Si la ce doctor ar trebui sa ma duc...si ce sa faca...

Nu prea stiu ce sa cred...sunt inca virgin...cum se zice

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hei -nu am nimic impotriva masturbarii.Sa faca fiecare cum simte.Nu mi se pare o problema de moralitate,asa ca nu e cazul sa-mi rastalmacesti cuvintele.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La medicul de familie. O sa-ti dea trimitere la chirurgie, probabil. Daca e fimoza. La copiii mici, se decaloteaza manual, dar la varsta ta, nu stiu daca se mai poate.

 

http://www.circumcizia.org/fimoza.html - citeste aici, poate nu e nevoie de interventie.

 

O decaloteaza mamica manual, sau taticul, daca isi iubesc copilul. Daca nu, descopera el la 15 ani ca nu a fost decalotata niciodata, ca inauntru e infectie, ca doare s.a.m.d. In majoritatea cazurilor nu e musai circumcizia, insa vreo cateva luni, trebuie facut exercitiul de a decalota organul zilnic si spalat cu ceai de musetel sau ceva dezinfectant dupa prescriptia medicului.

 

Si nu trebuie sa te masturbezi doar ca sa arate bine. O faci si tu cand simti nevoia, nu cum zicea arcangelo ca sa se largeasca. :inlove:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×