Sari la conținut
Forum Roportal
Googler

As dori sa invat japoneza

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

nani shiteru

 

nu stiu cum se scrie in japoneza..eu stiu doar sa o vorbesc

 

si genki deska? = esti bine?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Bakka

 

dare bakka?...ete cine stie japoneza! mai,florianb..tu surprinzi omul pe zi ce trece :suicide:

 

Ogenki desu ka.

 

de pronuntat se pronunta: genki deska...v-am zis ca nu stiu cum se scrie ci cum se pronunta :angry:

Editat de made4me

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ms mult.

 

P.S.: si eu stiu putina japoneza , dar nu stiam cum se zice ce faci . Si fac si karate de 4 ani :drag: :huggles: :drag: .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

florianb, din cate stiu eu baka se scrie un un singur k, iar daca omu a intrebat, asta nu-l face idiot :airkiss:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

as dorii sa invat japoneza dar nu gasesc nici un site ca lumea :D am mai gasit un topic pe roportal in care era :( dar nu il mai gasesc :) ;) :o: :o: :hi: ma puteti ajuta va rog ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Konichiwa Katto-chan!

 

hehe... ai noroc azi :ok: c-am intrat eu pe roportal si ti-am vazut postul ... haha :cry:

 

uite asta e un site bun http://japanese.about.com/ + are si planse cum sa faci caracterele... + pronuntie & stuff.. sper sa-ti fie de ajutor :doh:

 

Sayonara!

Editat de Lady Kapa

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
as dorii sa invat japoneza dar nu gasesc nici un site ca lumea :pardon: am mai gasit un topic pe roportal in care era :pardon: dar nu il mai gasesc :doh: :D :- :P :) ma puteti ajuta va rog ?

Cauta cursuri audio, sunt mult mai eficiente si gasesti destule cu limba japoneza pe internet. Iti dai tu seama unde trebuie sa le cauti :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×