Sari la conținut
Forum Roportal
Lorena27

Alegerea unui laptop

Postări Recomandate

Daca ar fi sa va cumparati un laptop nou ce a-ti alege? :spiteful: ..Daca aveti unul deja si sunteti multumit de el recomandati-l...Multumesc :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca ar fi sa va cumparati un laptop nou ce a-ti alege? :spiteful: ..Daca aveti unul deja si sunteti multumit de el recomandati-l...Multumesc :lol:

Pai de regula cel mai scump e si cel mai bun. Iar cele mai bune dar si mai scumpe sint Sony sau Apple.

De recomandat as recomanda Toshiba, foarte rezistent si un raport bun pret/calitate.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai de regula cel mai scump e si cel mai bun. Iar cele mai bune dar si mai scumpe sint Sony sau Apple.

De recomandat as recomanda Toshiba, foarte rezistent si un raport bun pret/calitate.

daca as fi avut banii necesari acum ,mi-as fi ales cu siguranta un sony,macbookurile chiar nu ma atrag,dar e criza oameni buni,asa ca am apelat la ajutor pentru marcile gen Toshiba,Hp,Acer.....s.a..... Multumesc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca ar fi sa va cumparati un laptop nou ce a-ti alege? :( :

 

Depinde de bani mereu o noua achizitie de aparat electronic, ca de ales e si mai greu greu!

Tinand cont ca si exteriorul este aratos ca marul otravit, cel rosu atrage pe cei mai multi :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Depinde de bani mereu o noua achizitie de aparat electronic, ca de ales e si mai greu greu!

Tinand cont ca si exteriorul este aratos ca marul otravit, cel rosu atrage pe cei mai multi :D

Din pacate si asta e un criteriu de care unii nu se pot lipsii...si totusi stiu ca exista produse bune la preturi acceptabile :) (dar nu stiu care sunt :( )tocmai de aceea am si postat aici,poate exista persoane multumite de anumite marci si configuratii ,care nu au avut probleme gen (mi-a sarit tasta de la Ctrl sau F5 si tot asa...) multumesc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai nu ti-am recomandat? Toshiba. Mi s-a parut cel mai bun raport calitate/pret. Acum am un HP, bun si asta, dar cu 50% mai scump decit un Toshiba cu aceleasi performante.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai nu ti-am recomandat? Toshiba. Mi s-a parut cel mai bun raport calitate/pret. Acum am un HP, bun si asta, dar cu 50% mai scump decit un Toshiba cu aceleasi performante.

am ales intradevar un toshiba,dar are procesor athlon II dual core ce parere aveti?(am observat ca cele mai multe persoane se cam feresc de ele)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

aoleu fugi de AMD-uri la laptop ca demonul de apa sfintita! am un Acer Aspire 5535 cu procesor AMD Athlon 64 X2 dual-core QL-60 (1,9 GHz) si blestem ziua in care l-am cumparat, are momente in care ma joc jocuri usoare ( nu da semne ca se forteaza sa-l ruleze) si se stinge singur :|

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
aoleu fugi de AMD-uri la laptop ca demonul de apa sfintita! am un Acer Aspire 5535 cu procesor AMD Athlon 64 X2 dual-core QL-60 (1,9 GHz) si blestem ziua in care l-am cumparat, are momente in care ma joc jocuri usoare ( nu da semne ca se forteaza sa-l ruleze) si se stinge singur :|

Mai,al meu e de 2 GHz (dual core...bla bla..)sa sti ca il am de 4 zile :o:),si momentan sunt f multumita de el....si eu nu prea ma omor cu jocurile :o:)....in schimb officeul il folosesc mai mereu....deocamdata e ok,sper sa fie asa :lol:)...mercic mult oricum ca m-ai avertizat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai nu ti-am recomandat? Toshiba. Mi s-a parut cel mai bun raport calitate/pret. Acum am un HP, bun si asta, dar cu 50% mai scump decit un Toshiba cu aceleasi performante.

 

Sa stii ca eu am vazut si Sony la pret de Toshiba,ba chiar un pic mai scump dar mai performant(vorbesc de astea noi) insa referitor la raport calitate(performante)/pret Care e mai bun? Un Sony VAIO F11M1E sau un F11Z1E ? Diferentele la ele sunt la procesor,rami si display. Un F11M1E e 4300 iar un F11Z1E am gasit cu 6500

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×