Sari la conținut
Forum Roportal
Dimineata

Devin cei ce-si vand sufletul diavolului prin contract cu sange obiecte? Fara suflet mai poti fi om sau obiect? Ce se intampla la moarte fara suflet?

Postări Recomandate

ca sunt undeva top most wanted pt ei :P

 

Nu esti nici macar in topul listei noastre, imi pare rau sa te dezamagesc.....

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
indiferent eu nu va ajut cu asa ceva daca vreti sa va iluminati

 

Nu-ti fa probleme, ne descurcam si singuri, ca intre timp s-a inventat becul :idea:

 

cu vandutu mai lasati-ma ca ei mai mult va pacalesc ....

 

Ma gandeam eu, daca ar fi fost ceva real am fi citit prin ziare, la anunturi, pe langa vand rinichi si ficat, oferte si de vanzare a sufletului, posibil si gata mantuit ;)

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu esti nici macar in topul listei noastre, imi pare rau sa te dezamagesc.....

 

Nu mai vb fara tine ca nici macar nu ma cunosti!!!

A cui a voastra roportal? adik vrei sa zici nici macar nu trimit destule mesaje aiurea nu?

Ma faci sa vorbesc offtopic ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu mai vb fara tine ca nici macar nu ma cunosti!!!

A cui a voastra roportal? adik vrei sa zici nici macar nu trimit destule mesaje aiurea nu?

Ma faci sa vorbesc offtopic ...

 

bad boy,,,,sunt putin anemica,am nevoie de un suflet proaspatvampire.gif

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

bad boy,,,,sunt putin anemica,am nevoie de un suflet proaspatvampire.gif

 

Eu cred ca ai nevoie sa fumezi putina Salvies;) oricum sunt vegetarian deci nu vred ca sunt pe placul tau:D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu mai vb fara tine ca nici macar nu ma cunosti!!!

A cui a voastra roportal? adik vrei sa zici nici macar nu trimit destule mesaje aiurea nu?

Ma faci sa vorbesc offtopic ...

 

 

Nu, a noastra a extraterestrilor iluminati,masoni, iezuiti si ultrasecreti. Nu esti pe lista, deci nu ne interesezi. Toti oamenii au fost testati de noi si daca nu stiu de tine, inseamna ca nu ai trecut testele primare. Intreab-o pe Salvie, dar cred ca nici pe lista galaxiei ei nu esti.

 

Si nu te mai aprinde asa repede, am inteles ca esti iluminat, dar nu e cazul sa te iluminezi la orice postare de pe forum, zau asa...

 

:drag:

  • Upvote 5

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu, a noastra a extraterestrilor iluminati,masoni, iezuiti si ultrasecreti. Nu esti pe lista, deci nu ne interesezi. Toti oamenii au fost testati de noi si daca nu stiu de tine, inseamna ca nu ai trecut testele primare. Intreab-o pe Salvie, dar cred ca nici pe lista galaxiei ei nu esti.

 

Si nu te mai aprinde asa repede, am inteles ca esti iluminat, dar nu e cazul sa te iluminezi la orice postare de pe forum, zau asa...

 

:drag:

 

Auzi Aseneth :)) daca erai mason stiai de mine daca erai illuminati si mai mult , si extraterestrii suntem toti daca mergem inapoi in timp pamantul a fost nelocuit , iar daca crezi ca esti alta specie asta nustiu ca nu te-am vazut inca ...:P Oricum su sunt mai extraterestru decat voi toti ... intreaba un maestru daca ai onoarea vreodata dar unu elevat nu incarnat... ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×