Sari la conținut
Forum Roportal
Dimineata

Devin cei ce-si vand sufletul diavolului prin contract cu sange obiecte? Fara suflet mai poti fi om sau obiect? Ce se intampla la moarte fara suflet?

Postări Recomandate

Am uitat inca un lucru , sufletul se mai poate fura si prin vampirism energetic , un vampir puternic poate omori prin chestia asta deci aveti grija cu cine umblati si prin ce locuri

 

mie imi spui? unele suflete m-au otravit...daca stiaaaammmmm....focus.gif

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cum as putea intra in contact cu Diavolul? M-ar interesa oferta dansului, prezentata mai sus.

 

De ce vrei sa devii episcop? :blink:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu sunt prea curioasa....Ce ai vrea sa devii?

Ce ar merita "sufletul tau etern"- asa fara ca regreti si te rogi la Fecioara si apoi tot te scoti si mori de bucurie.

Dupa expiere fata in fata cu iadul.Muahhhhhhhhhhhh!!!!!!!!!!!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sufletul este o forma de energie vitala numita si Karma , are o polaritate pozitiv sau negativ si e masurabila in puncte karmice , e raspandit in tot corpul.

Daca o persoana isi vinde sufletul el devine slab cu un sentiment de rau si negativ, pesimist , absolut tot ce inseamna stare de rau.

 

Esti bun rau. Cred ca l-ai putea fraieri si pe Diavol. Sa ma inveti si pe mine cum sa il conving pe Luci ca sufletul meu e karma si ca tre sa mi-o cumpere. I-o dau si pe gratis, la o adica...

  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Esti bun rau. Cred ca l-ai putea fraieri si pe Diavol. Sa ma inveti si pe mine cum sa il conving pe Luci ca sufletul meu e karma si ca tre sa mi-o cumpere. I-o dau si pe gratis, la o adica...

 

De ce ai karma negativa? :)) oricum pt informatia ta luci nu mai face tranzactii va trebui sa te informewzi cum il cheama pe inferiorul sau ...indiferent eu nu va ajut cu asa ceva daca vreti sa va iluminati sau altceva sau sa va vindecati atunci va ajut dar cu vandutu mai lasati-ma ca ei mai mult va pacalesc ....

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De ce ai karma negativa? :)) oricum pt informatia ta luci nu mai face tranzactii va trebui sa te informewzi cum il cheama pe inferiorul sau ...indiferent eu nu va ajut cu asa ceva daca vreti sa va iluminati sau altceva sau sa va vindecati atunci va ajut dar cu vandutu mai lasati-ma ca ei mai mult va pacalesc ....

 

Papa Francis? :shifty:

 

Si asta numai pentru ca Aseneth...

 

Stiam ca esti rau, dar nici chiar asa :lol2:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Papa Francis? :shifty:

 

 

 

Stiam ca esti rau, dar nici chiar asa :lol2:

 

Nu esti destul de rea ... daca erai stiai de mine ... ca sunt undeva top most wanted pt ei :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×