Sari la conținut
Forum Roportal
Candy_girl2385

Seriale turcesti

Postări Recomandate

Nu știu dacă am mai zis-o dar am așa o senzație că Yamaç nu trebuia sa fie atât de important în Çukur. Dar pentru că Aras a jucat atât de bine au schimbat scenariul.

Editat de Kleopatrah
  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Deci, asta e melodie de inceput DIMINEATA.

BTW, Vartolu mi se pare foarte misto construit ca personaj. Si bine jucat.

Editat de Enki
  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, Erkan e super

Încă una din Çukur

 

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Auzi, dar tie nu ti se pare a a disparut foarte dubios Mahsun?

 Revenise tare la un moment dat, dupa care... pauza.

Cine e ala mascat care ii aparase si pe Erdeneti si ii batea pe toti, si e acelasi care acum....

intai trebuie sa te intreb daca esti la zi, de fapt. :o:

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt la zi am citit și comentariile fanilor turci care ziceau că actorul care l-a jucat pe Kemal îl joacă pe mascat. Dar cine e, ca personaj, nu știu. Sunt mai multe inadvertente și forțări in ultimul timp. Cea mai vehiculată explicație este că la fiecare episod primesc amenzi imense și că mereu se depășește bugetul. 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Interesting.

Oare ii pregatesc lui Mahsun o revenire de asta cand situatia e disperata? Ca nu cred ca l-au lasat asa... de izbeliste.

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu știu ce să zic. Sunt prea mulți actori care ies din serial. Ar întoarce vechi personaje sau ar introduce unele noi doar dacă ar vrea să continue serialul. Dar cică sunt presiuni politice foarte mari pentru a-l închide. Nu știu cum sta treabă în Turcia dar politica armamentului adoptată de Erdogan e parodiată și parafrazată mereu in Çukur plus ca sunt asemănări între regimul lui politic și regimul lui Ciumali Amca. Și mai sunt și altele, scenele de tortura ale lui Yamaç și Efsun nu au fost degeaba făcute. 

Edit- dar toate astea pot fi doar opiniile fanilor sau mecanism de reclamă sau ambele. Sper sa fie și să continue.

Editat de Kleopatrah
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Inainte sa il inchida, sunt multe chestii care trebuie lamurite. E scrisoarea aia a lui Emmi care e inca de la sezonul 2 parca, care nu cred ca doar la Cumali Amca ar face referire.

Ce nu inteleg eu de ce laptopul lui Kulkan nu a fost luat de mascat dupa ce l-a omorat, ci doar banii primiti. Adica pe mine asta ma face sa cred ca mascatul ar fi pana la urma Mahsun, care prin cine stie ce imprejurari a ajuns sa lucreze pentru ceilalti, dar totusi ii lasa si lui Yamac o portita. Pentru ca daca ai vazut, la faza cu Erdenetii nu i-a eliminat pe aia din Cukur, doar i-a incapacitat pe moment.

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Anyway cred că unul din cele mai diabolice personaje e Sultan. Din cauza intransigenței ei au fost torturați Salih, Efsun și Yamaç. 

Îmi ce scuze pentru spoilere.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×