Sari la conținut
Forum Roportal
Whizsper

reclame mp3 erdeesh

Postări Recomandate

sper sa fi auzit si voi reclamele in format mp3 vis-a-vis de RDS (erdeesh) cu accent ardelenesc :( .. in partea a 3a "personajul principal" canta la inceput ceva cu "eu sunt mai tare ca sabia lui zorro" :crazy:.. cred ca e o formatie romaneasca punk.. i guess.. stiti cumva despre ce e vorba ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

aia cu sabia lui zorro sunt o trupa din baia mare. cred ca "sub zero" le zice :crazy: am avut ocazia sa`i vad odata cantand. they`re funny :crazy: sper sa nu gresesc :wub:"

reclamele in schimb sunt penibile :( si din cate stiu nu e vorba de nici un profesionist p`acolo.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
aia cu sabia lui zorro sunt o trupa din baia mare. cred ca "sub zero" le zice :crazy: am avut ocazia sa`i vad odata cantand. they`re funny :crazy: sper sa nu gresesc :wub:"

reclamele in schimb sunt penibile :( si din cate stiu nu e vorba de nici un profesionist p`acolo.

aha .. am gasit acu ceva Ultimu' Nivel tot din Baia Mare.. thanks 4 the tip.. da, reclamele sunt facute de oamnei foarte plictisiti.. piesa ma interesa :-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da, sunt dragute :party:.

Nu stiu cine le-a facut dar par facute de niste profesionisti.

 

Si eu le-am auzit pe primele doua si am ras bine la ele, sunt funny chiar daca...ma rog... au un continut "interzis minorilor" :cheers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, am ascultat astazi si partea a treia . E funny si asta dar parca e nitel "trasa de par" ... :cheers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×