Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

nu stiu daca am intitulat corect ceea ce o sa scriu aici..dar pana la urma cred ca acolo o sa se ajunga.

nici macar nu stiu cum sa incep..in fine...

Acum 3 ani am cunoscut un baiat,ne-am imprietenit,am inceput sa iesim prin oras ca amici,ne intelegeam destul de bine (acest baiat avea totusi prietena de 2 ani) dupa 2 luni a inceput sa fie mai mult decat o relatie de prietenie, totul a devenit mult mai serios..ne intalneam mult mai des si multe alte lucruri care mi-au aprins sentimente pe care nu le mai avusesem pentru nimeni, a fost frumos un timp,f frumos, insa la un momentdat cand cealalta tipa a aflat ,am preferat sa fac orice ca el sa nu mai stie de mine si sa il uit(imi tot spunea ca tipa aia o sa plece,ca nu scapa de ea,sau ca ii este frica sa o ia de la inceput cu totul,atunci chiar credeam chestiile astea)...in prezent sunt cu altcineva,dar nu este persoana pe care mi-o doresc...probabil tocmai din cauza *relatiei de inainte*....

acum o luna m-a cautat din nou si dupa o plimbare impreuna,am inceput iar sa ma gandesc la el si sa sufar.....oare o sa pot uita vreodata de el,imi doresc f mult sa il uit.Poate unora li se par copilarii sau prostii, intamplarile de genul,dar poate mai exista si persoane care au suferit si stiu cat de greu este. :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
...imi doresc f mult sa il uit...

Ba nu iti doresti.

O sa il uiti cand o sa apara altul mai interesant.

Toti am suferit, important e sa inveti ceva, sa nu suferi degeaba.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

relatia asta va fi o experienta pentru tine,dar nu trebuie sa te implici intr-o alta relatie doar sa-l uiti pe cel care il mai iubesti inca,lasa timpul sa treaca si daca intr-adevar va este destinat sa fiti impreuna veti fi,dar nu grabi lucrurile :bye:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
relatia asta va fi o experienta pentru tine,dar nu trebuie sa te implici intr-o alta relatie doar sa-l uiti pe cel care il mai iubesti inca,lasa timpul sa treaca si daca intr-adevar va este destinat sa fiti impreuna veti fi,dar nu grabi lucrurile :roll:

multumesc f mult ptr rabdarea acordata ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Evita orice contact cu el. Cu siguranta il vei uita.

Asta incerc acum sa fac,si mi-e asa de greu,dar se pare ca nu am de ales! multumesc :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu stiu daca am intitulat corect ceea ce o sa scriu aici..dar pana la urma cred ca acolo o sa se ajunga.

nici macar nu stiu cum sa incep..in fine...

Acum 3 ani am cunoscut un baiat,ne-am imprietenit,am inceput sa iesim prin oras ca amici,ne intelegeam destul de bine (acest baiat avea totusi prietena de 2 ani) dupa 2 luni a inceput sa fie mai mult decat o relatie de prietenie, totul a devenit mult mai serios..ne intalneam mult mai des si multe alte lucruri care mi-au aprins sentimente pe care nu le mai avusesem pentru nimeni, a fost frumos un timp,f frumos, insa la un momentdat cand cealalta tipa a aflat ,am preferat sa fac orice ca el sa nu mai stie de mine si sa il uit(imi tot spunea ca tipa aia o sa plece,ca nu scapa de ea,sau ca ii este frica sa o ia de la inceput cu totul,atunci chiar credeam chestiile astea)...in prezent sunt cu altcineva,dar nu este persoana pe care mi-o doresc...probabil tocmai din cauza *relatiei de inainte*....

acum o luna m-a cautat din nou si dupa o plimbare impreuna,am inceput iar sa ma gandesc la el si sa sufar.....oare o sa pot uita vreodata de el,imi doresc f mult sa il uit.Poate unora li se par copilarii sau prostii, intamplarile de genul,dar poate mai exista si persoane care au suferit si stiu cat de greu este. :flowers:

hai sa fim seriosi du-te cat mai departe de el pana-n china dak tre k te va durea al dracului de rau dak intamplarea se repeta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Poate unora li se par copilarii sau prostii, intamplarile de genul,dar poate mai exista si persoane care au suferit si stiu cat de greu este. :flowers:

 

Asa'i viata ... din depresie'n depresie , pana la casnicie . :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×