Sari la conținut
Forum Roportal
Victor Apostu

Mesageria vocala.....

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Pentru mine, ca si pentru multi dintre noi, nu exista lucru mai neplacut decit sa suni pe cineva de care ai urgent nevoie si sa-ti raspunda mesageria vocala. Eu, unul am cerut sa mi-o dezactiveze. Majoritatea celor cu care colaborez au facut asta, cu mici exceptii. Poate constituim un cerc izolat. Poate nu. Vreau sa aflu!!! Deci : mesageria vocala...in top sau....in potop?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si eu am mesageria vocala dezactivata, la fel si persoanele cu care colaborez. Am doua exceptii care din nestiinta sau indolenta nu si-au dezactivat-o. :( . Asa ca nu esti singur

Editat de amonis

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si eu am dezactivat mesageria vocala in primul rand pt. ca tin celularul pe silentios mai tot timpul si cum nu imi plac celularele(si nici lor de mine) cand mai imi amintesc si eu de el vad 1000 apeluri pierdute, va dati seama ce urari as primi daca nu as dezactiva-o :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In potop. Si eu mi-am dezactivat mesageria vocala, de asemeni si 99 % dintre prietenii mei precum si restul celor pe care ii am in telefonul mobil. Oricum cred ca la abonamentele noi e dezactivata "din oficiu", iar la orange cel putin de multa vreme nici nu mai trebuie sa vorbesti cu operatorul pentru a dezactiva mesageria. O poti face automat cu un simplu apel la 200 , parca. La fel e probabil si la Connex, Zapp , etc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

prima grija atunci cand cumpar o cartela este mesageria vocala. Mai ales ca eu fac parte din grupul "bipuici si sms-uri" cat cuprinde :("

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si eu mi-am dezactivat mesageria vocala desi are si un dezavantaj ca nu mai stii cine te-a cautat nu mai primesti mesaje de la non stop in rest imi convine

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
In potop. Si eu mi-am dezactivat mesageria vocala, de asemeni si 99 % dintre prietenii mei precum si restul celor pe care ii am in telefonul mobil. Oricum cred ca la abonamentele noi e dezactivata "din oficiu", iar la orange cel putin de multa vreme nici nu mai trebuie sa vorbesti cu operatorul pentru a dezactiva mesageria. O poti face automat cu un simplu apel la 200 , parca. La fel e probabil si la Connex, Zapp , etc.

la connex cred ca este ##002#

Editat de Catalin_Pop

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×