Sari la conținut
Forum Roportal
Kirodut

Constanta - Timisoara

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

puteti sa-mi spuneti cat de repede as putea sa fac acest drum, pe unde si cam cat ma costa transportul? nu am permis de conducere inca

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
puteti sa-mi spuneti cat de repede as putea sa fac acest drum, pe unde si cam cat ma costa transportul? nu am permis de conducere inca

 

 

Avionul este cea mai rapida solutie si nu cred ca zborul dureaza mai mult de 1 ora, insa trebuie sa fi la aeroport cu 2 ore inainte de zbor ca sint pasi prin care se trece si mereu este si altcineva inainte. Cat costa sau cum se cheama firma, nu stiu, dar aud de Blue Jet foarte des pe aici si considera ca se cumpara bilet dus-intors in majoritatea cazurilor. Impacheteaza leger si compact ca se aplica tarife si pentru exces de bagaj si nu este ieftin deloc.

 

Chiar daca ai avea permis de conducere, acest drum nu este pentru incepatori in arta soferitului!!!

Nici nu stiu daca in 12 ore se poate parcurge acesta distanta de 758 km in conditiile actuale de circulatie avind in vedera gropile, aglomeratia, soferi nepriceputi cu gramada, accidentele, alimentarea cu carburanti, pauza conducatorului de automobil, conditii meteorologice iesite din comun, devierea traficului ... si cate se mai poate intimpla pe un traseu asa de lung si eventualele probleme tehnice cu masina. Nici nu vreau sa mentionez condusul noaptea ....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×