Sari la conținut
Forum Roportal
PreaMultPentruVoi

scufita rosie

Postări Recomandate

Atunci poti sa pleci satisfacuta, nu-i asa? Si sa-mi multumesti frumos ca te-am lasat sa-ti iei satisfactia, oricit de mica si neimportanta ar fi. Pina la urma, asa ar fi politicos.

Numai bine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asa cum am spus, acest topic nu mai este al meu, ci al lui Lucast si al urmasilor urmasilor ei. Pentru ca si-a ales acest topic sa se afiseze. :roll:

Eu il cedez, dar cer drepturi de autor. Accept si plata cash. :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca doar asa obtine ea atentie...poate ca doar asa crede ca poate sa obtina atentie.Nu ca are ceva de spus -doar se ia de unul si de altul,ca sa se simta cat de cat importanta.Ca si cum singura modalitate de a-si confirma ca inseamna ceva pentru ceilalti,este sa se faca incomoda.

Si avatarul ala,spune asta.E un fel de joc psihologic in care penduleaza intre atitudinea inchizitoriala si cea distanta.

Cred ca a crescut ignorata de un parinte foarte distant,caruia nu putea sa-i atraga atentia altfel decat fiind obraznica si rea.Si acea atentie era evident,una critica...

Acum e prinsa in aceasta bucla comportamentala,in care repeta scenariul asta fara sa-l inteleaga.

Editat de Arcangelo

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna, Catalina.

Am o propunere. De ce nu ne povestesti tu putin mai detaliat despre experienta ta de viata? Simt ca ai o tendinta foarte puternica de a face asta, dar nu gasesti 'momentul potrivit'..

Ar fi cel putin interesant.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×