Sari la conținut
Forum Roportal
Dan_malucuflori

Nu-mi pot explica nimic

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Va salut.Am 23 de ani si patru luni.Imi place foarte mult sa ma trezesc dimineata sa dau de mancare ratelor salbatice,care vin la riul ce trece prin apropierea casei in care eu locuiesc.Deasemenea imi mai place sa pescuiesc,cu toate ca pestii pe care ai prind,ai arunc din nou in apa..Ma pasioneaza foarte mult informatica ,mecanica si electronica..

Pana aici sunt ok sau cel putin asa cred.De aici incolo incep

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ai scris o carte. :) Ai tradat o fata ? Mare chestie :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ea te-a vrut doar de amic. :)

Odata ce nu esti atras fizic de acea persoana e cam greu sa te combini cu ea.

Insa nu trebuie sa regreti nimic. Sper ca ai invatat ceva din patania asta.

Mergi inainte si si nu te mai uita in urma.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

NU stiam ca,conteaza atit de mult atractia asta fizica.Credeam ca daca reusesc s-o fac sa fie atrasa de sufletul meu,e suficient. Si acum eu ce sa fac,daca sunt neatragator dpodv fizic? Sa-mi fac cat mai multe amice si totusi sa nu le cer prietenia,,pentru ca asa as deveni egoist,corect?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ai procedat bine :)

Ea a gresit cand tia dat toate acele "semne" gresite. Nu a dorit sa fie deloc cu tine ci te-a vazut doar ca amic cu care sa barfeasca si atat.

Dupa cum vad e o fata simpla care oricine o agata. Intr-un fel e mult mai bine asa. Daca te combinai cu ea ajungeai sa fi ranit.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Bineinteles ca orice padure are si uscaciuni.

 

Cauta una la fel de neatragatoare dpdv fizic si ai sa vezi ca pentru ea fizicul nu e pe primul plan.

Din cate am vazut eu, o fata draguta/frumoasa nu se combina cu unu care e neatragator dpdv fizic doar pentru sufletul lui.

Trebuie sa mai ai si bani/faima, simtul umorului, sa fii smecher,etc

 

Da, va avea doar fantezi cu barbati frumosi :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
NU stiam ca,conteaza atit de mult atractia asta fizica.Credeam ca daca reusesc s-o fac sa fie atrasa de sufletul meu,e suficient. Si acum eu ce sa fac,daca sunt neatragator dpodv fizic? Sa-mi fac cat mai multe amice si totusi sa nu le cer prietenia,,pentru ca asa as deveni egoist,corect?

 

Bineinteles ca orice padure are si uscaciuni.

 

Cauta una la fel de neatragatoare dpdv fizic si ai sa vezi ca pentru ea fizicul nu e pe primul plan.

Din cate am vazut eu, o fata draguta/frumoasa nu se combina cu unu care e neatragator dpdv fizic doar pentru sufletul lui.

Trebuie sa mai ai si bani/faima, simtul umorului, sa fii smecher,etc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poate ca nu e chiar iremediabil aspectul tau fizic -o freza poate sa te schimbe destul de mult,de exemplu.La fel,sparancenele pot sa fie pensate pentru a le da o alta forma,daca e cazul...si barba si mustata pot sa fie aranjate si ele.Nu ca toate astea te vor face vreun fat-frumos,dar poate ca inmaginea ta poate sa fie inbunatatita.Daca poti,incearca sa vorbesti cu cineva pe la un salon de "cosmetica si coafura" -la o frizerie,nu ai mari sanse sa discuti chestiile astea.

Cat despre fata...imi pare rau.Ea a dat niste semnale...tu le-ai interpretat in felul tau -pentru ca ai vrut sa crezi ca ar putea sa insemne altceva.Ai sperat altceva de la ea.

Din descrierea ta,ea e o fata superficiala si cam naiva,foarte instabila in afectiunea fata de cineva,indragostita din doua in doua zile de altcineva.Cred ca tu cauti altceva.Esti sigur ca ai fost indragostit de ea,si nu a fost doar dorinta-speranta de a avea o prietena,in sfarsit? -ea nu a fost indragostita de tine,cred ca iti dai seama -nu de aspectul tau fizic.Si ala a contat pana la urma mai mult pentru ea.Poate ca ai nevoie de o fata mai putin superficiala...oricum,cu ea nu cred ca poti sa fii decat prieten.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Poate ca nu e chiar iremediabil aspectul tau fizic -o freza poate sa te schimbe destul de mult,de exemplu.La fel,sparancenele pot sa fie pensate pentru a le da o alta forma,daca e cazul...si barba si mustata pot sa fie aranjate si ele.Nu ca toate astea te vor face vreun fat-frumos,dar poate ca inmaginea ta poate sa fie inbunatatita.Daca poti,incearca sa vorbesti cu cineva pe la un salon de "cosmetica si coafura" -la o frizerie,nu ai mari sanse sa discuti chestiile astea.

Cat despre fata...imi pare rau.Ea a dat niste semnale...tu le-ai interpretat in felul tau -pentru ca ai vrut sa crezi ca ar putea sa insemne altceva.Ai sperat altceva de la ea.

Din descrierea ta,ea e o fata superficiala si cam naiva,foarte instabila in afectiunea fata de cineva,indragostita din doua in doua zile de altcineva.Cred ca tu cauti altceva.Esti sigur ca ai fost indragostit de ea,si nu a fost doar dorinta-speranta de a avea o prietena,in sfarsit? -ea nu a fost indragostita de tine,cred ca iti dai seama -nu de aspectul tau fizic.Si ala a contat pana la urma mai mult pentru ea.Poate ca ai nevoie de o fata mai putin superficiala...oricum,cu ea nu cred ca poti sa fii decat prieten.

 

Uite cine stie cunoaste diverse trucuri. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×