Sari la conținut
Forum Roportal
Gheart

Vanataie ingrozitoare

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna.M-am lovit la un ochi destul de rau si am o vanataie pe pleoapa.Se vede destul de rau si nu stiu ce sa fac.Zice lumea ca sunt batuta.Stie cineva ce a-si putea face, o crema, orice.Eu am incercat dupa sfatul cuiva sa pun paine cu vin si sa stau vreo 2 ore sa se mai duca dar nu prea ma ajuta.Cam in cat timp credeti ca trece vanataia????Ce sa mai pun?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

O poti acoperi cu fond de ten, cu un pic de fard, sau o poti estompa cel putin. Sau poti face haz de asta si daca te intreaba cineva ce s-a intamplat, ranjesti si tu si spui "Sa-l vezi pe celalalt!" :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

unguient cu heparină

 

eu o dată m-am fardat v

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cica cea mai buna in situatii din astea ar fi o bucata de carne de vita rece :) , de la frigider, pusa pe locul vanataii; eu ma gandesc o fi buna si cea de pui :D ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna.M-am lovit la un ochi destul de rau si am o vanataie pe pleoapa.Se vede destul de rau si nu stiu ce sa fac.Zice lumea ca sunt batuta.Stie cineva ce a-si putea face, o crema, orice.Eu am incercat dupa sfatul cuiva sa pun paine cu vin si sa stau vreo 2 ore sa se mai duca dar nu prea ma ajuta.Cam in cat timp credeti ca trece vanataia????Ce sa mai pun?

Cartof crud sau carne de vita.

Sau putin fond de ten si fard.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×