Sari la conținut
Forum Roportal
Opesmooth

domnului "catalin botezatu"

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

...domnule catalin botezatu cum ati putut sa faceti asa ceva?dece nu va-ti facut reclama pe forum erotic ca acolo de fapt aveti si intiietate nu aveti putina rusine?frica de DUMNEZEU ?eu scriu poezii despre el si tu,iti pui fetele sa se dezbrace ...adica, numai poti tu de dumnezeu te doare,in in afara de mine na mai vazut nimeni, ca sa-dam afara dupa acest forum pe acest ateu?va rog sa semnati toti ca sa iasa de aici acest ...imi pare rau.ar nu pot sa-i zic ca, ar fi un om tocmai pe religii te-ai gasit domnule sa intri cu asa ...e rusinos si urit gest , pe care nu numai tu il faci ci intreaga asistenta dupa acest forum am mai scris dar nu sa luat imn consideratie cred ca si domnii moderatori sunt niste atei ca si domnul acesta care profita , casa -si bata joc de religiea noastra si de DUMNEZEU ...AM ZIS CA, AM MAI SCRIS TOT PE ACEST FORUM SI IMEDIEAT MI LAU STERS DOMNII CARE RASPUND DE ACEST FORUM E PACAT SI URIT ACESTE MIZERII CARE LE FACETI PE FORUMUL UNDE SE DISCUTA DESPRE RELIGIE SI DUMNEZEU NU MAS FI INTERESAT DACA ERAI PE ALT FORUM DAR CHIAR AICI TI-AI GASIT SA INTRI?DAR LASA CA DUMNEZEU NU DOARME SI O SA VEZI MAI TIRZIU CA, DUMNEZEU NU DA CU PARUL DAR CIND AI INTRAT IN OCHIILUI NU MAI AI SCAPARE SI SA TE TII C-O SA UMBLI CU FETELE TALE IN C..U GOL PE STRADA SI CU CHILOTII FETELOR TALE IN DINTI O SA-L VEZI PE SARSAILA CIN NU GINDESTI...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
AM ZIS CA, AM MAI SCRIS TOT PE ACEST FORUM SI IMEDIEAT MI LAU STERS DOMNII CARE RASPUND DE ACEST FORUM E PACAT SI URIT ACESTE MIZERII CARE LE FACETI PE FORUMUL UNDE SE DISCUTA DESPRE RELIGIE SI DUMNEZEU IN C..U GOL PE STRADA SI CU CHILOTII FETELOR TALE IN DINTI O SA-L VEZI CIN NU GINDESTI...

Aici nu te sterge nimeni, domnule.

Eu nu sunt ateu, sunt crestin-ortodox si politist-Organ :P pe acest forum.

Care dreaq... doamne iarta-ma, e tema topicului? Aha.

Domnul catalin botezatu este somat sa raspunda la aceste acuzatii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Domnule, nu am prea inteles cu cine doresti sa te certi, dar stiu sigur ca pe aria de Religie nu este loc pentru asa ceva.

 

Topic inchis.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×