Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Cat despre Cristi Minculescu si votca lui ...hmm poate faptul ca s-a lasat de ceva timp e motivul pt care mai face si playback. Apropos se zvoneste ca ar avea ciroza asadar... ultima toamna... :cheers:

asa este din pacate

 

dar tot raman printre cei mai tari din romania ;) e misto ultimul album,maxima :D

care a fost la concert??eu nu... :party: si mor de oftica

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu am fost :evil: Nu am cuvinte, a fost ca oricare din concertele lor.. extraordinar.

ce ma oftic :crazy:

si am ajuns tarziu acasa, am zis sa vad si eu macar la final concertul( a fost dat pe net live) dar am un net de rahat.....scuze pt. cuvantul "net" :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Iris sunt printre cei care mai canta cu adevarat, cu voce proprie si fara playback. si canta fff. frumos. este printre cele mai bune trupe din RO.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Iris sunt printre cei care mai canta cu adevarat, cu voce proprie si fara playback. si canta fff. frumos. este printre cele mai bune trupe din RO.

Ba fac si play-back. Ar trebui sa se retraga. Geri Moore a stiut sa o faca cand nu il mai cuprindea cureaua :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

imi placea iris intr-un timp, vals e misto de pe maxima

dar acu nu mai pot sa ii ascult , ce mai merg pe la concerte,dar mai rar :offtopic: s-a cam suprasaturat piata de ei, dar totusi raman printre cele mai bune trupe din Ro

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×