Sari la conținut
Forum Roportal
marinaru

Dacia Duster

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ma bate gandul sa imi iau o astfel de masina. Am un prieten care lucreaza la Dacia si imi spune ca este un model chiar reusit facut pe platforma Nissan. Ce parere aveti ? :tease:

Ia'ti un Nissan, chiar si second hand !

 

Am vazut varianta full option si recunosc ca n'as da aproape 19.000 de Euro pe o Dacia , fie ea si Duster !

Editat de Ravl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

salut,am stat si m-am uitat la succesul pe care dacia duster pare sa il aibe: toti spun ca este o masina buna,ca au zis nemtii,ca trimitem la export atatea,ca america,ca alea alea,si nu stiu daca este 100% adevarat.... sau e doar gura de ea ?

intreb pt ca as fi interesat sa o cumpar (4x4),si nu vreau sa descopar ca defapt nu poate nimic....

12.000 EUR nu sunt cam putini pentru un SUV 4x4 atat de laudat ? numai volskwagen golf 6 pleaca de la 15.000 EUR

 

ce pareri aveti despre masina (nu raspundeti daca nu sunteti bine informati si siguri pe ceea ce spuneti)

multumesc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tunarea este irelevanta.Daca sunt probleme cu Dusterul ,cu siguranta nu tuningul le rezolva.Personal consider tunarea o fita de prost gust, daca nu are scop de competitie.

Cat priveste problema unei variante la Duster,cu siguranta nu Nissanul este solutia.Decat Nissan mai bine Duster. Macar nu platesc o poala de bani in plus,pentru cam acelasi lucru.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am renuntat la idee...vreau sa iau ceva pe la 8000euro acum :pardon:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

reclama de prost gust,rasista,imorala!

Daca o urcau dadeau de belele.

Ala cu ideea, sa se impuste,prima data in organele genitale ca sa nu faca urmasi,apoi in creier!

Daca nu moare ,cel putin nu face urmasi!

:o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×