Sari la conținut
Forum Roportal
marinaru

Dacia Duster

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ma bate gandul sa imi iau o astfel de masina. Am un prieten care lucreaza la Dacia si imi spune ca este un model chiar reusit facut pe platforma Nissan. Ce parere aveti ? :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

şi dacă n-are dreptate, măcar ai cui să-l duci la reparat :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu lucreaza in vanzari este mecanic dar asta nu inseamna ca nu este sau nu poate fi subiectiv. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca ai neaparat nevoie de un 4x4 si esti minimalist la buget/pretentii, probabil e o alegere foarte buna.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ma bate gandul sa imi iau o astfel de masina. Am un prieten care lucreaza la Dacia si imi spune ca este un model chiar reusit facut pe platforma Nissan. Ce parere aveti ? :)

 

Am un prieten care se ocupa cu teste pe masini si datorita lui am vazut acest model live. Conteaza foarte mult ce vrei tu de la masina. Daca vrei un SUV acceptabil la un pret bun, atunci Dacia Duster e o solutie. Aceasta masina sigur va avea un succes enorm in Germania, unde oamenii asteptau de mult pe piata un SUV ieftin si bun care poate fi folosit ca a 2-a masina.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Aceasta masina sigur va avea un succes enorm in Germania, unde oamenii asteptau de mult pe piata un SUV ieftin si bun care poate fi folosit ca a 2-a masina.

Cred ca ai dreptate, asa o sa fie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

SUV ? Nu prea este SUV :) Am vazut si eu ceva filmulete...inca nu am vazut masina. Probabil ca ar avea nevoie de un timp sa se si maturizeze putin mai ales ca este model nou.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×