Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

hello!!ce faceti? jucati si voi basket?bai nush ce sport va place dar cel putin mie basketul mie se pare super tare..oricat de suparata as fii eu in ziua aia..dupa ce ies de la antrenament sunt cea mai fericta..te relaxeaza..care mai e fan al basketului pe aici?si care stie unele fente care pot fii explicate si in scris?:hi:..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cand jucam la liceu eram extrema :cheers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hy eu sunt nou pe aici si scriu pentru prima data pe forumul roportal.ro deci sunt nou...vreau sa va spun ca si eu joc la o echipa de baschet masculin si suntem pe locul 3 din tara deci avem o echipa buna si as vrea si eu ca si cristina16 sa scrieti ceva fente ce se pot face

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Moi. :) Baschet all the way :cheer:

 

De urmarit - la greu, de vreo 8-9 ani, cam cum sunt altii obsedati cu fotbalul, aproape fiecare meci din playoff si cel putin 2-3 pe saptamana (NBA). Plus citit stiri, transferuri, the works.

 

De jucat - am jucat mult mai demult, acum cam odata pe saptamana - la job, in pauza de masa, e un mic grup de pasionati. Mai ies si singur sa arunc la cos, e una din chestiile care ma relaxeaza cel mai mult.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Trist sa vezi ca sunt asa putini pasionati de acest sport minunat. Eu mi-am facut si propria pagina web pentru acest sport. In fiecare seara ma delectez cu 3 ore de baschet si nu ma satur niciodata. Niciodata nu m-am plictisit de baschet si nu ma voi plictisi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×