Sari la conținut
Forum Roportal
SandrineD

cum poti uita?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

am citit multe "retete" despre cum as putea sa uit...insa nu am vointa si cand il vad din nou incep sa ma gandesc la el....sa imi fie dor de el...era o relatzie la distanta(km nasol) el e putin orgolios(putin mai mult) erau vremuri cand se comporta km urat si dak ii ziceam sa termine el se inerva si pur si simplu nu imi mai zicea nimic...erau vremuri cand aveam niste discutii normale si imi zicea k il bat prea mult la cap...insa pur si simplu nu is genu de fata care sa suporte k cnv sa vb urat cu mn...si sincer nu mai stiu...chiar cu mine ar fi problema???...nu stiu cum sa-l uit :swoon:

1. Nu mai scrie ca la 12 ani ca ma obosesti psihic.... Eu stiu ca este la moda sa scrii cu k in loc de ca, esti mult mai fitos si mai jmecher, dar te rog frumos sa te chinui sa nu ma chinui si pe mine, un biet cititor! :doh: Multumesc mult!

2.O sa treaca..dupa exprimare mai mult de 19 ani nu ai ...o sa vina altul si incet-incet o sa treci peste. De uitat nu o sa uiti, dar o sa doara mai putin. Viata este plina de astfel de momente

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

s shtii k shi p mn m irita kum skrii..... :swoon: :doh: :o: :spiteful: :spiteful:

 

io krek n-ai nici 15 ani dupa fazele pe kre le-ai pov....

orikum o sa mai ai "drame" din astea........cu fitze.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
dak nu te intereseaza ceva nu il citi si gata

Atitudine tipica de copil rasfatat ...cand vrei sa fii respectata invata sa respecti si tu! Nu ti-am cerut un lucru extraordinar de greu, ti-am cerut doar sa te exprimi corect din punct de vedere gramatical micuto! daca limba romana este prea grea pentru nivelul tau spune-mi si promit sa-mi cobor IQ-ul cat de jos pot si sa incerc sa iti inteleg frustrarile !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Atitudine tipica de copil rasfatat ...cand vrei sa fii respectata invata sa respecti si tu!

chiar ca..

poate o fi vreun topic la misto ca daca era pe bune isi dadea interesu mai mult(zic eu) ..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Avand in vedere ca si-a editat primul mesaj, consider ca nu mai are nevoie de parerile v(n)oastre.

 

Topic inchis

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×