Sari la conținut
Forum Roportal
Gheart

Este adevarat sa nu?

Postări Recomandate

Bai da daca tot veni vorba, barbatii pot face asa ceva? Noi de unde trebuie sa recoltam sangele? Astept raspunsuri!!! :roll:

 

Ati vazut bre?....lumea asta e pe maini bune: mama Magilor e tot timpul gravida! :roll: :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ati vazut bre?....lumea asta e pe maini bune: mama Magilor e tot timpul gravida! :roll: :o:

Glumeam frate :lol2: nu mi-as taia ustensila pentru a extrage cateva picaturi de sange, sa fac o tipa sa se indragosteasca de mine... Pot si fara :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
este adevarat ca se pot face vraji cu ajutorul menstruatiei???Adica mai pe scurt, daca torni cateva picaturi de menstruatie, intr-o bautura sau ceva ceva de genul poti inebuni un baiat?

 

Cah. Da, e adevarat. Se facea in Franta, acum cateva secole.

 

Nu stiu ce sa spun de varaji, dar stiu ca prin sange te legi de o persoana pt vietile urmatoare. Adica, te vei reintalni cu ea si in viata urmatoare si nu mai stiu in cate altele.

 

Corect. Valabil si pentru cei care se fac frati de cruce, din motive similare. Verificat :P .Ma rog, se faceau; acum nu stiu daca se mai practica.

 

Nu stiu care ar fi solutia...Probabil ca si eu as prefera sa imi fac recurente mai neplacute decat sa-mi las copiii fara mama. Dar asta nu schimba datele problemei.

 

Esti sigura ca nu mai e nevoie de alte elemente pentru ca aceasta legatura sa fie creata? Cred ca e o mare deosebire intre cei care pur si simplu isi intaresc legatura sufleteasca prin cea de sange (cum ar fi cazul fratilor de cruce) sau care fac vraji din astea abjecte, si cei care doneaza sau primesc sange.

 

cat despre legaturile prin sange...

pe acelasi principiu se fac si fratiile de cruce.......cand doi prieteni se taie la maini si apoi lipind ranile una de alta, lasa sa se faca transferul....sa se amestece sangele......................doar ca intre cele doua cazurei exista o diferenta; sangele din vene, care a circulat si a preluat energiile benefice din inima celui ce il da, creaza o legatura asemanatoare celei de rudenie, pe cand cel menstrual, fiind oricum un sange expulzat de organism, cu impuritati , doar o legatura sexuala, grosiera, temporara, deoarece nu este un sange "viu"......

partea proasta e ca vine nota de plata......si ce nota! :eat:

 

Exact asta voiam si eu sa zic, inainte sa-mi mai arunc ochii si pe restul topicului si sa iti gasesc postarea. Asa e; sangele menstrual e impur, si in asemenea situatii, chiar si mai scarbos decat de obicei. Cah... Ceea ce ma duce cu gandul la ce am postat pe topicul despre magie neagra, si anume ca toate "bucuriile" pe care le obtii cu "ajutorul" diavolului sunt temporare, dupa care platesti din greu.

Editat de Finnian

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce timpenii cu chestia cu singele. Eu as vrea sa ma intilnesc cu toata omenirea, la spectacole gigantice. Si la firme uriase sa lucrez cu cit mai multi. Si la conferinte uriase. Cit mai multi sa fim. Sa moara de invidie singuraticii.

 

ma refer atit la donare cit si la topic. Aceste frici tin de evul mediu. Atunci al moda era ignoranta si frica de oameni. Si singuratatea.

Bleah, nu mai servesc mincare de la femei.....

Imi pregatesc singur.

Editat de NASTYPRIMUL

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

doamne.. <_< ..fereasca...

 

 

am auzit ca se fac prostii din astea dar...cui folosesc?....pfuuuu...

Editat de Salvie

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×