Sari la conținut
Forum Roportal
Gheart

Este adevarat sa nu?

Postări Recomandate

daca torni cateva picaturi de menstruatie, intr-o bautura

Cateva picaturi de menstruatie-n bautura. Menstruatie-n bautura...MENTRUATIE-N BAUTURA...

 

:swoon:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
b]cert este[/b] u n singur lucru: orice se intampla, se intampla dintr-un motiv clar si intemeiat....daca noua el ne scapa, asta nu inseamna ca nu exista. bine, nu vreau sa intru in polemici...avem enspe toopicuri de religie pt asta.....asa ca voi preciza, ca cert acest lucru este pentru mine!. Respect libertatea oricui de a crede altceva si nu imi schimb parerea buna despre un om doar pe motiv ca nu gandim la fel in astfel de probleme! :swoon:

 

de acord cu tine.

 

da sa stii ca io nu-s nervoasa nici inainte, nici in timpu, nici dupaaaaaaa.......deci creca la mine nu e cu energii negative.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de acord cu tine.

 

da sa stii ca io nu-s nervoasa nici inainte, nici in timpu, nici dupaaaaaaa.......deci creca la mine nu e cu energii negative.

 

nu inseamna ca nu le ai..sau nu le acumulezi....traim in lumea in care traim....doar ca,probabil, refulezi altfel.... :swoon:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ms mult otilia9.foarte interesant.Multumesc mult tuturor ca va exprimati parerea in legatura cu acest dubiect.Astept in continuare raspunsuri.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da,e adevarat ca daca adaugi sange menstrual in bautura unui barbat,poti sa-l controlezi

 

Ce nu stiu insa,e daca mai trebuie facut si altceva pe langa,in genul unei lumanari aprinse (daca tot vrei sa-ti faci pulbere karma,macar s-o faci pana la capat)

 

1 girl,1 cup

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da,e adevarat ca daca adaugi sange menstrual in bautura unui barbat,poti sa-l controlezi

 

Ce nu stiu insa,e daca mai trebuie facut si altceva pe langa,in genul unei lumanari aprinse (daca tot vrei sa-ti faci pulbere karma,macar s-o faci pana la capat)

 

1 girl,1 cup

 

Curiozitatea a omorat pisica,stiai? :swoon: La ce iti trebuie?...esti sigura ca poti rezista tentatiei de a o folosi? :o:

Oricum, slabe sperante ca cineva pe aici e atat de idiot sau de inconstient, incat sa se incarce de pacate straine si sa posteze reteta completa :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am auzit si eu de vraja asta, sau mai bine zis vrajeala asta. Cand am auzit eu de treaba asta aveam in jur de 12 ani, incredibil totusi cum o persoana, adulta cred, poate intreba asa ceva pe un forum. Bai da daca tot veni vorba, barbatii pot face asa ceva? Noi de unde trebuie sa recoltam sangele? Astept raspunsuri!!! :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

dumnezeule mare! dumnezeule mare! dumnezeule mare! :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca sunteti loviti/te in cap cu binelea, poti sa ii torni tot sangele adunat in 3 ani ca tot nu te ajuta, zicea cineva ceva mai sus si avea multa dreptate ... "invita`l sa se serversca de la sursa" si asta functioneaza si in pauza dintre doua cicluri, efect garantat 100%.

 

PS: GET A LIFE !!! :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×