Sari la conținut
Forum Roportal
Terr4

Cuvinte ce raman nerostite ...

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

te-am iubit mereu dar mi-a fost frica sa iti spun sa nu stricam prietenia care o avem :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

as vrea sa ti le pot spune odata iar apoi sa nu mai privesc in urma, sa rezist imbratisarii tale, sa nu fie atat de placute atingerea, soaptele, saruturile.

nu te vreau dar te doresc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa inconjuram lumea toata,sa uitam de tot si toate si sa ne pese doar de noi...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

..si pe mine ma doare dar asa e mai bine pentru toata lumea, vei intelege candva, vei intelege...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

va ramane tacerea, care imi spune mai mult decat o mie de vorbe

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cuvintele nerostite au ramas undeva in trecut, intr-un oras supraaglomerat in care eram doar noi, au ramas strivite intr-o imbratisare ce se cerea eterna dar nici aceasta nu a putut rosti dorinta, au ramas in impreunarea a doua maini ce ar fi vrut sa-si strige ca nu vor despartite dar glasul le-a fost suprimat de pulsul prea navalnic al inimii,au ramas pe doua guri crispate intr-un sarut al disperarii, al groazei ca-si vor pierde pentru totdeauna motivul de-a cuvanta...

 

i-as fi spus cuiva acum..si ce te tine?..de ce nu mergi sa-l vezi mai ales ca maracinii cresc mai repede decat florile...asta i-as fi spus daca as fi putut....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×