Sari la conținut
Forum Roportal
Bebe24ef

Intrebari/Raspunsuri CS

Postări Recomandate

caut si eu un server unde sa joac counter strike...da sa nu fie codati...m-am saturat...pe orice server intru dau numai de codati...stiti un server unde intra pers serioase?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
caut si eu un server unde sa joac counter strike...da sa nu fie codati...m-am saturat...pe orice server intru dau numai de codati...stiti un server unde intra pers serioase?

 

nu stiu daca am voie sa iti zic server pentru ca se considera reclama ! eu iti recomanda fun.gameszone.ro ,aici am fost admin dar m-am lasat de cs in urma cu cateva zile :flowers:

 

Serverul are playeri majoritatea trecuti de 20 de ani ,pana la 40 si nu se joaca codati si are reguli care trebuie respectate

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

frate,intra pe Free.laleagane.ro

pro.laleagane.ro

fanatic.laleagane.ro

sunt mai multe de laleagane sunt servere foarte serioase jucatori f. buni..intra

eu acum ca sa iti spun ,,,,joc pe free.laleagane.ro este cel mai tare server pe care am jucat.nici un codat.vreodata.si daca a intrat na apucat 3 min pe svr...ca sa fost banat...jucatorii sunt pe masura...bafta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hristos a inviat! As avea si eu o problema,aceea ca am cumparat un domeniu .info si am un server pe calculatorul meu.As dorii sa imi fac in asa fel icat in locul ip-ului, player-ii sa tasteze in consola cs.nume.info si sa se conecteze pe server.Tin sa precizez ca domenuil e luat de la GoDaddy, si hostul il am de la 000Space, asa ca am acces la Cpanel pt site.Va rog sa imi scrieti un tutorial explicit deoarece nustiu.Sunt incepator.Sau, daca aveti timp si dispozitie, sa ma contactati la id messenger Chicco_10, si sa imi spuneti acolo cum sa fac, eventual, va dau acces la computer prin Team-Viewer.Multmesc.De asemenea,s-ar putea ca acest post sa se incadreze in categoria Internet, si daca e asa, rog ca postul sa fie mutat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Lol... ce inseamna pentru tine "licente steam gratis"? Steam este o platforma gratuita, insa majoritatea jocurilor disponibile prin intermediul ei sint pe bani, atita tot. :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu am windows vista..pot sa fac un sv de cs?

DAr ce cerinte trb sa am?

 

Eu am un calculator cam slabut ...dar e bine ce am eu mia jos?

 

processor:Genuine Intel 575 @ 2.00 Ghz 2.00 Ghz

memoru ram :1.00Gb

system type:32 bit operating sistem

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In primul rind tre' sa stii limba romana. Pune mina pe carte si lasa prostiile...

 

... si nu, nu e suficient 1GB RAM nici macar pentru a rula Vista ca lumea, dar sa mai rulezi si servere de CS...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×