Sari la conținut
Forum Roportal
marina

"Hotie" la box

Postări Recomandate

Asa e viata de sportiv, cu arbitrii incorecti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu ce va mirati.... :socca: peste tot se fura nu numai in romania :? ata ete am fost furati si la jocurile olimpice la gimnastica la baieti individual nu vii sa parut ca u.sa.a a castigat fara sa merite ...mie da :-x

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut pe Eurosport o reclama in care o spotiva spunea ca ei ii plac Jocurile Olimpice fiinca poate castiga oricine nu conteaza tara pentru care concureaza. Astia nu au nici rusine.

La gimnastica (bebetul ala) a vrut sa ne ia medalia de la sol dar noroc ca gimnasta noastra a lucrat fara greseala ca altfel cine stie ce faceau.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si eu care credeam ca noi, romanii, suntem cei ce furam...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da cine te-a pacalit in halul asta bietul de tine! :tease: :hi: ::tease::

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

............uite ca sunt altii care fura si mai mult........nenorocirea e ca se fura intr-un domeniu care se vrea caracterizat prin fair-play......pentru ce sunt sporturile oare?....ca sa castige cel mai bun si pentru a oferi distractie telespectatorilor la urma urmei

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
............uite ca sunt altii care fura si mai mult........nenorocirea e ca se fura intr-un domeniu care se vrea caracterizat prin fair-play......pentru ce sunt sporturile oare?....ca sa castige cel mai bun si pentru a oferi distractie telespectatorilor la urma urmei

[snapbacca]51668[/snapbacca]

logic ar fi sa castige cel care merita, nu cel care are mai multi bani, mai multe relatii, mai multa influenta etc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai in sport aproape intotdeauna castiga ala cu mai multi bani. Se cumpara sportivi, se schimba nationalitati... Foarte rar mai ajunge sa castige si aia care merita

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×