Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

am si eu un sony ericson w205 si as vrea sa instalez jocuri cum pot sa fac si de ce mi se salveaza numai in memoria de la telefon si nu si in memoria de pe card sau cum pot sa fac sa le pun pe card ca pe telefon am doar 5 mb.....multumesc!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai daca nimeni nu stie, nimeni nu raspunde. sau vrei sa iti dam 100 de raspunsuri inventate pe minut, doar de dragul de a spune ceva? ..cred ca ai gresit forumul, mon cher.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mai din cate ma pricep eu la telefoane nu poti pune jocuri pe card si sa bagi pe el jocuri cred cati trebuie cablu de date nu mere prin alte metode de conectiune la calculator (dar tiam spus nu ma prea pricep la telefoane)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mai din cate ma pricep eu la telefoane nu poti pune jocuri pe card si sa bagi pe el jocuri cred cati trebuie cablu de date nu mere prin alte metode de conectiune la calculator (dar tiam spus nu ma prea pricep la telefoane)

 

salut nu stiu nici eu sigur ce si cum dar eu pe samsung corby am reusit sa pun salvarile de la jocuri pe card. doar ca jocul propriuzis este tot pe telefon dar irti salveaza din memorie in felul asta ..poate te ajuta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am si eu un sony ericson w205 si as vrea sa instalez jocuri cum pot sa fac si de ce mi se salveaza numai in memoria de la telefon si nu si in memoria de pe card sau cum pot sa fac sa le pun pe card ca pe telefon am doar 5 mb.....multumesc!!

 

salut

 

jocurile in general se instaleaza in memoria telefonului numai la telefoanele smart poti sa instalezi si in memoria externa/ card.

poti in schimb sa cauti pe getjar.com un device manager pt sony

sau ar mai fii o optiune il vinzi si ati ei un smartphone

Editat de Constantin.mari

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×