Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Dar te-ai dezlantuit, Cataline. Si ai trecut in ipostaza de a da tu sfaturi, de a face presupuneri si de a generaliza prostioare din dorinta de a te apara (macar de aveai de ce sa te aperi). Tot e bine, iti tine mintea ocupata cu altceva.

Stii care a fost gogorita ta cea mai mare? Sa ma intrebi ca, daca n-am avut probleme in dragoste cum am ajuns pe forumul asta. Pai ce, tu crezi ca toti astia am venit pe forum sa ne plingem de problemele noastre si sa cautam consolare? Mai exista si alte motive ca sa postezi pe aici, sa stii.

Oricum, e bine daca te simti revigorat dupa dusurile de azi, de compatimire sau de "trezeala". As fi curioasa de ce crezi tu ca te simti mai bine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dar te-ai dezlantuit, Cataline. Si ai trecut in ipostaza de a da tu sfaturi, de a face presupuneri si de a generaliza prostioare din dorinta de a te apara (macar de aveai de ce sa te aperi). Tot e bine, iti tine mintea ocupata cu altceva.

Stii care a fost gogorita ta cea mai mare? Sa ma intrebi ca, daca n-am avut probleme in dragoste cum am ajuns pe forumul asta. Pai ce, tu crezi ca toti astia am venit pe forum sa ne plingem de problemele noastre si sa cautam consolare? Mai exista si alte motive ca sa postezi pe aici, sa stii.

Oricum, e bine daca te simti revigorat dupa dusurile de azi, de compatimire sau de "trezeala". As fi curioasa de ce crezi tu ca te simti mai bine.

Nu tu ai venit pe forumul acesta datorita faptului ca ai castigat 1.000.000 de euro si te plictisesti acasa... sa fim seriosi toti am avut o deceptie in viata... asa ca nu te mai tine mare, oricum in sufletul tau (daca ai asa ceva) stii ca am dreptate...asa ca te rog inceteaza sa ne insultii inteligenta (nu ma refer la mine) ci mai sunt destui oamenii din jurul tau care probabil ii tratezi ca pe cei de pe acest forum insa e problema ta nu a mea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu stiam ca forumul asta e pentru cei cu deceptii.

Daca e asa, ar trebui sa ma retrag.

 

 

Te felicit pentru ca faci parte din categoria celor care n-au avut deceptii, nici n-am stiut ca exista si in realitate, credeam ca numai in carti.

De ce sa te retragi?

Ar fi pacat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

dar nici n-a afirmat ca n-a avut.

Ideea era ca nu de-aia exista forumul. Si nu de-aia ne facem toti cont.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dupa cum ai putut observa, Cataline, nu sint singura care NU intra pe forum sa-si plinga deceptiile si sa-si vindece ranile. Un forum nu-ti va aduce niciodata vindecarea ranilor. Numai tu esti cel ce poate sa faca asta. Sa iti recistigi puterile, lasind plinsul de mila proprie la o parte, sa iesi din conul de negativitate in care deocamdata te afunzi tot mai tare si sa incepi sa vezi si partea pozitiva a lucrurilor. Dar poate deocamdata nu-i momentul, poate trebuie sa-ti mai lovesti fruntea pina vezi stele verzi si de tocul usii/usilor forumului. Pina la urma, cumva-cumva te vei trezi.

Te-ai focusat pe mine ca dusman al tau si al tuturor suferinzilor. Da-i bataie. Iti voi fi dusmanul. Te voi infuria si te voi face sa iti dai cu teasta bine de pereti pina o sa-ti cauti in tine puterea sa te vindeci. Si o sa-ti iasa din cap ideile astea inutile cum ca pe forum se intra ca sa iti lingi ranile.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×