Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Presedintele PNL  

20 membri au votat

  1. 1. Cine o sa fie ales presedinte ?

    • Crin Antonescu
      14
    • Ludovic Orban
      4
    • Altul
      2


Postări Recomandate

O alta mascarada de congres. Cel mai ridicol este faptul ca Antonescu care il acuza pe Basescu de dictatura o face chiar el in partid cu votul pe liste. Se pare ca se alege praful si de partidul asta. Patriciu a spus ca sustine votul pe liste deci lucrurile sunt foarte clare. Daca mai avea cineva indoiala ca Patriciu nu ar fi in spatele lui Antonescu poate acum ii este clar.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
O alta mascarada de congres. Cel mai ridicol este faptul ca Antonescu care il acuza pe Basescu de dictatura o face chiar el in partid cu votul pe liste. Se pare ca se alege praful si de partidul asta. Patriciu a spus ca sustine votul pe liste deci lucrurile sunt foarte clare. Daca mai avea cineva indoiala ca Patriciu nu ar fi in spatele lui Antonescu poate acum ii este clar.

:cheer:

 

las' ca-s buni independentii lu basel! :scare:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
las' ca-s buni independentii lu basel! :wub:

 

Viata bate filmul - tocmai cand credea cineva ca nu pot exista lingai mai perversi ai dosului basescian decat PDL-istii (''Suntem urmasii lui Traian...ai lui Traian Basescu!'' - Elena Udrea), apar unii care nici macar nu isi zic PDL-isti; isi zic independenti... :P Poate or vrea sa inlocuiasca PNL-ul si PSD-ul, devenind cel mai puternic partid din "opozitie"... :scare: Sa demonstreze tuturor ca si opozitia poate fi de acord cu Basescu, dar "numai pe ici pe colo, si anume in punctele esentiale" ... :cheer:

Editat de Finnian

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
O alta mascarada de congres. Cel mai ridicol este faptul ca Antonescu care il acuza pe Basescu de dictatura o face chiar el in partid cu votul pe liste. Se pare ca se alege praful si de partidul asta. Patriciu a spus ca sustine votul pe liste deci lucrurile sunt foarte clare. Daca mai avea cineva indoiala ca Patriciu nu ar fi in spatele lui Antonescu poate acum ii este clar.

Marinarule (de parc-ar fi predestinat username-ul tău cu tentă băsesciană), eu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Marinarule (de parc-ar fi predestinat username-ul tău cu tentă băsesciană), eu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Aici discutam despre PNL...e greu ? :scare:

hai ca esti simpatic si... negru de furie ca a iesit tot antonescu! :cheer:

Editat de CY73

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Imi permit sa ma dau cu parerea cu privire la orice iar PNL este de dreapta, nu ? :scare:...este si liberal, nu ? :cheer:

Este partidul nobil de dreapta al ţării. Da, este şi a fost dintotdeauna liberal. Nu un bastard politic, precum PDL-ul.

 

Păcat că nu prea mă pasionează doctrina lor.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
hai ca esti simpatic si... negru de furie ca a iesit tot antonescu! :cheer:

 

Normal pentru ca asta inseamna ca nu il pot vota prea curand. Nu il pot vota pe Chucky. Ce sa votez ? "Geoana nu putem castiga impreuna" si "Votati Geoana" sau "Catarama este bun" si "Catarama trebuie scos din partid ca vorbeste altceva decat mine". Chucky nu a facut nimic in politica decat a latrat aiurea mereu. Nu cred ca este o idee buna ca Patriciu sa aibe putere in tara asta.

 

Este partidul nobil de dreapta al ţării. Da, este şi a fost dintotdeauna liberal. Nu un bastard politic, precum PDL-ul.

 

Păcat că nu prea mă pasionează doctrina lor.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cine?Antonescu?Nu asta se pupa-n funduri cu Gioana,Becalli,Marrrrrrco Belllllo si jumatate plus unu din superinteligentul electorat al Romaniei acu' vreo cateva luni?Lingareala asta o fi politica aia mult asteptata de romani o jumatate de secol?VOMIT.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Chucky nu a facut nimic in politica decat a latrat aiurea mereu. Nu cred ca este o idee buna ca Patriciu sa aibe putere in tara asta.

 

In schimb Popeye a facut o gramada de lucruri; pacat ca toate proaste :o: . Pe Antonescu nu-l vazuram inca.

Nu; e mai bine sa aiba Udrea si Cocos, si apropiatii lor, tot ce li se nazare... :cheer:

 

Povesti. Prefer ceva fapte nu povesti.

 

Fapte de genul celor promise de Basescu in campanie...? :o: Pai ia sa recapitulam:

 

1. Parlament unicameral - ioc

2. Reducerea numarului de parlamentari - ioc

3. Legalizarea prostitutiei si drogurilor usoare - ioc

4. Desecretizarea arhivelor fostei securitati - ioc

 

etc etc etc... Ce se mai aude cu astea? Daca Basescu a hahait in loc sa latre, nu se pune...? :o:

A, apropo - faza cu iesitul din criza nu era o poveste, nu...? :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×