Sari la conținut
Forum Roportal
Vanraz

Cea mai buna muzica

Postări Recomandate

Care este pentru vio cea mai buna muzica?As vrea sa aflu parei diferite despre genul de muzica pe care il apreciati cel mai mult.Eu consider ca cea mai buna muzica este cea clasica....apoi ceea ce imi place cel mai mult la ora actuala BUDDHA BAR.....As vrea sa stiu cine mai asculta asa ceva....any real fans???????

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

rock-ul e cel mai misto gen de muzica,bineinteles subiectiv vorbind :lol2: nu toate genurile de rock dar in mare e super

versurile sunt misto(nu as suporta sa ascult aceleasi povesti de dragoste cu alte cuvinte 8) ), sunt indragostita de chitara :hi: nush , genul asta de muzica mi se potriveste, ma binedispune :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Electronica / Trance / Goa (Mai putin) / House /+ tot ce mai are legatura cu categoria asta mzuicala: drum`n bass etc.

 

Pai imi place acest gen deoarece:

...

1. Nu-mi plac celelate genuri :hi:

2. E un fel de muzica clasica pt. mine. Ma relaxeaza.

3. Nu contine veruri jignitoare precum Rap, Hip-Hop-ul sau mai stiu eu ce alte versuri stupide din muzica Pop sau oroarea muzicala "Manea".

4. Nu stiu cum sa argumenetz. 8) Pur si simplu imi place genul asta. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ascult heavy metal, hard rock...Chestii clasice. Mai nou m-am reprofilat pe psychedelic, acid, (anii '60)... So, in mare, rock-ul, dupa cum v-ati dat seama, mi se pare cea mai buna muzica.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In primul rand trebuie stabilite niste criterii dupa care sa putem da un raspuns ca asa fiecare spune preferinta lui muzicala..fiind un punct prea subiectiv de a privi lucrurile.Daca e asa,eu aleg hip-hop-ul pentru ca asta imi place.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×