Sari la conținut
Forum Roportal
marinaru

PC - Pe cine o sa puna Voiculescu Sef ?

Evaluează acest topic

Noul Sef PC  

3 membri au votat

  1. 1. Pe cine o sa puna Voiculescu la sefia partidului ?

    • Daniel Constantin
      2
    • Petru Marginean
      0
    • Altul
      1


Postări Recomandate

si crede cineva?

 

Nu vad nici un motiv pentru care sa ascund o astfel de adeziune daca ar exista si nici nu ma intereseaza daca crede sau nu cineva.

 

Nu ne certăm noi. Eu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Miercuri seara parcă, la Antena 3, Ponta ura succes PC-ului,

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cu demagogia si populismul nu prea mai castigi in Romania unde electoratul s-a mai desteptat.

 

Ce zici ma...? Demagogia si populismul....? :pardon:

Cine spunea in campanie ca a iesit Romania din recesiune? Ca e un om din popor, ca va lupta contra mogulilor pentru cei multi? Cine apare la OTV, Labe1, Etno; cine a atras "pulimea" cu manele electorale pe care altii le asculta cand au nevoie de sirop expectorant...?

 

A, apropo, sa stea oamenii linistiti, chiar si cei cu pensii care nu le ajung unor batranele necajite nici de cateva lumanari de aprins in biserica -nimeni nu va muri de foame! Oamenii vor putea mereu sa manance paine cu sare, pentru ca gratie eroului Basel, nu a luat-o Voiculescu! :spiteful:

 

 

Categoric. De-aia te duci in Parlament si intrebi pe unul si pe altul ce activitate desfasoara mai exact, si habar nu are.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce zici ma...?

 

Cu "ma" sa te adresezi prin alte parti. :pardon:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

A, pardon, stimabile. Imi parea ca va vorbeste o persona careia antenele si Badea "i-au daunat grav sanatatii mintale" :spiteful: . Daca lipsa mea de delicatete va jeneaza pudoarea, imi cer scuze. Barbat mai suntem azi... :pardon:

 

Apropo: cum de ati indraznit sa va uitati la antene...? Nu v-a hipnotizat mogulul prin ecranul TV, n-a bagat necuratul in dumneavoastra, nu v-a furat gandirea proprie, nu v-a indoctrinat...? S-au v-ati protejat purtand cravata violet :spiteful: . Doar nu vreti sa ajungeti ca noi astia care stam lipiti de antene ca niste zombie.

Editat de Finnian

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca face alianta cu PNL atunci o sa il vedem pe Antonescu pe la antene mai des ca pe Ceausescu inainte de 89. Are congres azi...

 

Foarte bine! Inainte-l chemau pe Geoana de n ori pe saptamana, care nu avea mare lucru de spus si era extrem de plictisitor.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×