Sari la conținut
Forum Roportal
marinaru

PC - Pe cine o sa puna Voiculescu Sef ?

Evaluează acest topic

Noul Sef PC  

3 membri au votat

  1. 1. Pe cine o sa puna Voiculescu la sefia partidului ?

    • Daniel Constantin
      2
    • Petru Marginean
      0
    • Altul
      1


Postări Recomandate

noh, permite-mi , le-ai vazut la labe unu. ok, asta le-a legitimat. poate daca era tvr 1 ( desi si acolo erau zvonuri de andreea pora sefa )mai credeam..........plus, oare de ce nu am vazut?

 

AHHHHHHHH, LABE UNU ATATA INCREDERE TREZESTE CA NU ARE AUDIENTA. NICI NU O MAI VARA IN LISTA CA E SUB 1.

 

Nu conteaza increderea pe care i-o atribui tu. Erau verisoarele lui Voiculescu aceleasi care au fost in instanta cu acesta unde instanta a decis in favoarea lor. Subiectivismul tau pentru mine este deja cunoscut deci irelevant. :pardon:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

BINE, SA ISI IMPARTA AVEREA. DE AIA NU MAI POT EU.

SI NICI TU NU VEI PRIMI DIN AIA.........SAU TE VA IMBOGATI PE TINE?

AI CUMVA IMPRESIA CA ALEA DOUA NU BANII VOR? AHHHHH, BANI NEMUNCITI DE ASTEA.

 

SI AVEREA MOGULULUI VOICULESCU SE FACU DURDULIE TOT IN TIMPUL EREI BASEL 1.

TOT VOICULESCU CU TAAAT TRUSTUL ARE VREO 8 PUNCTE SI LABE UNU ARE VREO 0,7 DE RATING. ASTA ESTE.

 

 

Ahhhhhhhh, ti-am zis sa te abtii de la comentarii referitoare la persoana mea?

Editat de Kilkoana

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce importanta au punctele de audienta ? :pardon:

 

Foarte -foarte mare, pc-ul este de fapt voiculesu si teveurile si time on air. pulimea te vede la teve si asta te va legitima, ramai in mintea. fiecare politician are nevoie de reclama.

de la pedeleu, cel mai cunoscut, not big boss ( linia a doua) ii hoara. de ce? a mai merge pe la astia.

 

 

 

nu o sa poata fi inchise , chiar daca si-ar dori basel........ahhhhhhhh, poate odata inhise ar avea sanse labe unu.

 

plus, o televiziune, indiferent de cine este la putere, trebuie sa critice puterea, asta este. nu sa ii pupe in cur, pentru ca asta duc la pierderea redibilitatii.

 

de asta ii sunt inghitite motanului toate . are time on air. atat . e foarte important ca ma da la tevu si lumea se uita la canalele lui, nu si la labe unu.

Editat de Kilkoana

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Influenta TV se vede ca a scazut considerabil. Nu a castigat Geoana. Opozitia trebuie sa critice puterea iar presa trebuie sa relateze. Oricine critica puterea trebuie sa ofere si solutii. Critica fara solutii este zero. Este usor sa spui..."Guvernul actual nu poate da pensii de 1000 euro la toti romanii"...sa faci o critica din asta fara sa spui..."Uite ce trebuie sa faca guvernul pentru a da pensii de 1000 euro". Cu demagogia si populismul nu prea mai castigi in Romania unde electoratul s-a mai desteptat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Influenta TV se vede ca a scazut considerabil. Nu a castigat Geoana. Opozitia trebuie sa critice puterea iar presa trebuie sa relateze. Oricine critica puterea trebuie sa ofere si solutii. Critica fara solutii este zero. Este usor sa spui..."Guvernul actual nu poate da pensii de 1000 euro la toti romanii"...sa faci o critica din asta fara sa spui..."Uite ce trebuie sa faca guvernul pentru a da pensii de 1000 euro". Cu demagogia si populismul nu prea mai castigi in Romania unde electoratul s-a mai desteptat.

pai, puterea a fost votata ca sa dea solutii. base recte, ca boc ii suvita taiata alu` basel. sau pupincursitul . :pardon: :spiteful:

 

ahhhhhhhhhhh, in romania strict a astigat geoana. curvele si capsunarii au decis ca desi nu traiesc in cacatul asta, sa mai traim noi.

 

electoratul destept? :spiteful: :P :cry: :P

 

eu mai suportam cu ailalti, ca mai bine nu era, eu nu il suport, ahhhhhhhh, si pana pot o tot zic........ca de ma iau dupa starea actuala cine nu il pupa in cur face azi maine parnaie.

 

 

Calitatea de cetatean fara adeziune politica.

:x :) :) si crede cineva? :tease:

Editat de Kilkoana

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×