Sari la conținut
Forum Roportal
marinaru

PC - Pe cine o sa puna Voiculescu Sef ?

Evaluează acest topic

Noul Sef PC  

3 membri au votat

  1. 1. Pe cine o sa puna Voiculescu la sefia partidului ?

    • Daniel Constantin
      2
    • Petru Marginean
      0
    • Altul
      1


Postări Recomandate

Acest partid, care ar trebui sa fie ilegal, se vrea a fi de centru dreapta. Partidul cu cea mai mare sustinere mediatica vrea sa faca alianta cu PNL. Eu am sa votez impotriva acestui partid indiferent in ce alianta se va afla el. Daca face alianta cu PNL atunci o sa il vedem pe Antonescu pe la antene mai des ca pe Ceausescu inainte de 89. Are congres azi...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Tocmai am auzit o idee care ma ingrozit la antene...o alianta cu PDL. Daca se va intampla atunci am sa votez cu PNL, noul partid de stanga sau PSD.

:pardon: :spiteful: si cum a mai fost, s-au aliat cu psd cat sa ia voturi si imediat dupa aia au trecut la pd ( ca atunci inca nu era aripa le)..........

 

numai dragnea sa nu plece niciunde. :spiteful: :P :cry: :P :x

si tine si discurs..........desi cum au fost invitati si pedeleii, il puteau macar trimite pe hoara.

daca ma inviti la tine, chiar de urasc pedeleu tot vin, tine de civilizatie,

Editat de Kilkoana

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sa repetam ca cica, desi traim in basescianism, inca nici un partid NU AR TREBUI SA FIE ILEGAL.

 

daca tu si altii nu il voteaza, ok, cool, poate mor de la sine, asta nu inseamna ca ar trebui sa fie ilegal. nu este treaba societatii sa reglementeze orientarile politice ale membrilor si existenta partidelor are nu rprezinta un periol de violenta.

 

cat de pc eu tin minte o perioada cand pc-ul pleca cu teveuri cu tot ( ca doar ei sunt teveurile de MARE AUDIENTA, NU CA LABE UNU, CA STIU CA RACAIE) de la psd catre putere, erau numai pd, atunci parca......si au fost bine primiti.

 

deci , cat tin cu pdl is adorati.

 

in fine, ideea este urmatoarea, nici un partid nu ar trebui sa fie ilegal, ca pedelul ina are d in nume, sort of tine de DEMOCRATIE, NU DE DICTATURA.

toata lumea poate da cu stampula cum vrea.

cat de astia, o sa il puna pe ala tanar, sper, dar posibil ca au venit dragnea :pardon: :spiteful: :spiteful: :P si norica nicolai cu niste sugestii.

 

iar de te omoara pe cine vezi la teveu, poti muta la labe unu. poate le mai creste audienta.

Editat de Kilkoana

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tocmai am auzit o idee care ma ingrozit la antene...o alianta cu PDL. Daca se va intampla atunci am sa votez cu PNL, noul partid de stanga sau PSD.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai ar trebui sa fie in lege...cine si-a tradat familia la securitate sa nu aibe voie sa faca partid. Vad ca numai antena 3 da de la congres...cred ca au exclusivitate ca sa nu cumva sa arate ceva pe naspa... :pardon: :spiteful: :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu am probleme cu aliantele din parlament...am problema cu aliantele din alegeri. In parlament sa faca ce aliante vor pentru a vota legile de care avem nevoie. Eu nu am sa votez niciodata PC sau o alianta din care acesta face parte. Vedem cu cine se aliaza si o sa stiu pe cine nu votez.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai ar trebui sa fie in lege...cine si-a tradat familia la securitate sa nu aibe voie sa faca partid. Vad ca numai antena 3 da de la congres...cred ca au exclusivitate ca sa nu cumva sa arate ceva pe naspa... :spiteful: :spiteful: :P

 

1. antenele tre sa dea, ii in job description. dar da si vantu.

2. taci ca verisoarele , inainte au zisa ca nu trada, apoi sa razgandira..........miroase ca nu le-o dat felix banutii ceruti. :pardon:

 

3. si amu taci, ca vb dragnea. :cry:

 

Nu am probleme cu aliantele din parlament...am problema cu aliantele din alegeri.

 

poate ca ar fi totusi moral sa ne pastram in aliantele din alegeri si in momentul in care suntem in parlament. de bun simt, asa.

Editat de Kilkoana

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In privinta verisoarelor...nu stiu ce ai auzit dar eu le-am vazut la B1 cand spuneau ce a facut Voiculescu iar acum instanta a spus ca acesta a fost un turnator nenorocit.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

noh, permite-mi , le-ai vazut la labe unu. ok, asta le-a legitimat. poate daca era tvr 1 ( desi si acolo erau zvonuri de andreea pora sefa )mai credeam..........plus, oare de ce nu am vazut?

 

AHHHHHHHH, LABE UNU ATATA INCREDERE TREZESTE CA NU ARE AUDIENTA. NICI NU O MAI VARA IN LISTA CA E SUB 1.

 

DAR, AI DREPTATE, M-AM SUCIT, SPER SA FACA ALIANTA CU PDL, DOAMNE SA VAD TOOOOOOAAATA ZIUA NUMAI LAUDATIO PDL LA ANTENUTE SI SA SE PUPE UN CUR RECIPROC TOATA ZIUA..........UHHHHHHH, COOOL.

Editat de Kilkoana

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×