Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Se pare ca e la moda sa ai un topic despre tine ("despre" imi aminteste de o intamplare), ca sa intru si eu in trend, mi am facut un topic.

Sa fac o mica prezentare a mea, simt ca toata viata o sa ma caracterizeze melodia lui James Last-This is my song, o s-o fredonez plangand si Mizerabilii, neintelegand de ce oamenii buni la suflet sunt cei sacrificati.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Caty , inauguram :stars: Buna seara pe la tine si sa fi cumintica pana vin intrebarile , daaaa? :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Caty , tu esti cuminte , eu am citit printre randuri si mi-am dat seama dar daca cineva ia in serios tot ce scrii tu...... :stars: Imi amintesti de Anne si imi e dor de ea :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ms Dida, sunt suparata ca lumea rade de mine, ma face slaba pt ca nu fac rau.

 

Da, la ce scriu, zici ca sunt cea mai destrabalata fata, nu sunt, dar am momentele mele de care nu sunt mandra.

Si mie imi e dor de Lily Allen.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Fata , nu te mai mira dar ce sa zic inca ma mir eu la varsta mea , asta-i lumea , nu pune la suflet :pupici :

Am plecat la somn , pe maine :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma enervez, incerc sa stau pe calea corecta, sa fiu un om bun si nimeni nu apreciaza, lumea o ia ca o slabiciune, nu intelege ca trebuie sa ai tarie de caracter sa vrei sa faci bine (asta imi doresc) si ca oricine poate sa faca rau, absolut oricine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ma enervez, incerc sa stau pe calea corecta, sa fiu un om bun si nimeni nu apreciaza, lumea o ia ca o slabiciune, nu intelege ca trebuie sa ai tarie de caracter sa vrei sa faci bine (asta imi doresc) si ca oricine poate sa faca rau, absolut oricine.

 

Emigreaza si tu in tarile calde.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Caty, la cata rautate am vazut azi , te inteleg :stars: dar eu tot buna sunt , asa sunt eu :lol: daca vrei mai vorbim maine despre asta .

Acum te pup , noapte buna :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×