Sari la conținut
Forum Roportal
Skater2

ajutor urgent!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Cum o fac sa vorbeasca iar cu mine?

 

Spune-i sa citeasca "Urina, medicament pentru viata", autor Daniel Menrath (Editura "Esotera", 96). :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:cry:

 

Asta a fost si reactia mea.

E prima data cand aud (sau, ma rog, citesc) asa ceva :P si uite ca am invatat si eu un cuvant nou, in fine...

 

Si eu sunt de parere ca sunteti prea tineri pentru asa ceva, dovada fiind chiar "accidentul" de care ne-ai spus, deoarece, de fapt, nu aveti cu adevarat habar ce faceti. La varsta asta ar trebui sa aveti alte preocupari, nu sexul. Sorry, amice, dar asta e!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma gandeam doar ca fetita mea are 14 ani deja dar e tot copil , nu-mi vine sa cred ce citesc aici .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dida a mea fetita e la faza de simpatii pe ascuns, adica ,,mami mie imi place de x " dupa ceva vreme ,,mami nu-mi mai place de x pentru ca l-am vazut mancand seminte pe strada " :P Dar x nu a stiut niciodata ca a fost simpatizat de cineva :cry:

Dida cred ca ceva mai tare , socul a fost .....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

omg! si derulezi filmu, cu fetita ta in el.....ioooooooool

 

 

io tot n-am terminat de minunat.

 

ce nu pricep io este.....de ce pipi si nu sperma? :P :cry: :o: :o: :o:

 

Aza, ne trebe un cherry, true?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Malkia, a true mammy preach....... :o: :o: :P :P :P

Pai daca parintii lor nu se ocupa, bine ca se gandesc forumistii... :P :cry: :o:

 

Ma gandeam doar ca fetita mea are 14 ani deja dar e tot copil , nu-mi vine sa cred ce citesc aici .

E scary nu?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
In august vom face amandoi 14 ani. Si smsuri am dat multe dar nu a vrut sa imi raspunda. :cry: Am zis intamplarea mea si pe alte forumuri si nimeni nu vrea sa ma ajute. :o:( :o:( :o:( Toti zic ca suntem prea tineri, dar nu e asa. Imediat facem amandoi 14 ani. Nu trebuie sa va purtati cu mine ca si cum as fi un copil de 10 ani. :P

 

sa nu te superi pe mine amu, dar sunteti cam tineri. pe vremea mea la 14 ani ne pregateam pt admiterea la liceu si daca ma scotea la un suc in oras si ma conducea acasa..........era foarte-foarte mult.

e socata, pentru ca nu se astepta la asta. acum si daca sa zic ii ejaculai in gura tot era la fel de socata.

ia-o asa, poate ii explici..........are idee de gustul la care se astepta?

 

orium, cel mai bine, nu o mai continuati cu astea....pana dupa 17..........pt binele vostru.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×