Sari la conținut
Forum Roportal
Juels

Eupanels

Postări Recomandate

Acum vreo 3 luni un prieten mi-a trimis o invitatie la Eupanels.com. Nu i-am dat prea multa atentie pana azi cand mi-am dat seama ca au fost seriosi si ca am acumulat destule puncte in cele 3 luni cat sa imi compar cadourile pe care ei le ofera drept recompensa.

Au trimis sondaje de opinie pe care le-am completat si azi am putut sa imi si comand produse de la ei. Pentru inceput mi-am comandat o pereche de casti Panasonic wireless, care conform celor scrise pe site ajung in 30 de zile. Sondajele vin destul de des si mi s-au parut foarte seriosi.

 

Cine doreste invitatie trebuie sa imi dea adresa de email si cat pot de repede va trimit invitatia in baza careia iti vei putea face contul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ti-am trimis acum.

 

De asemenea as dori ca dupa ce vedeti mesajul ca v-am trimis invitatia, sa va editati postul si sa stergeti adresa de email, pentru a evita emailurile nedorite.

Puteti totodata sa trimiteti adresa de email si in PM, pentru a va pastra intimitatea.

Editat de Juels

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cine mai doreste invitatii?

 

Eu saptamana aceasta am primit de la ei 4 sondaje (din ele am facut 175 pct).

Cel mai ieftin cadou pe care ti-l poti lua garantat costa 400 puncte. Asa ca e rezonabil.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Au ajuns castile, nu in 30 de zile cum scrie pe site ci in 20 de zile, prin fan curier, direct la biroul meu :flowers:

Va atasez o poza cu castile si toata povestea, cat si alte poze le puteti citi si pe blogul meu

 

Cine doreste invitatii stie ce are de facut!

Editat de Juels

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

salut, se pare ca ti-a trimis altcineva. ideal ar fi sa nu va lasati adresele de mail pe aici pt siguranta voastra.

daca doriti se rezolva printr-un simplu PM.

 

bafta la cat mai multe chestionare.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sigur ca da,ideal ar fi sa nu lasati adresele de E-mail pe aici .Are dreptate Juels. :frusty:

Trimiteti-le lui/ei ;) . Doar il/o cunoasteti si aveti incredere in Juels. :P Cum care Jules? De pe forum . :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Burel001... incerci tu sa fii sarcastic dar degeaba :think:)

Acum sa iti satisfac si curiozitatile:

Sunt o ea, daca dadeai click pe profil vedeai ceva roz acolo care te trimite direct cu gandul catre sex-ul persoanei, adica feminin.

Faza cu increderea este la alegerea fiecaruia... eu nu am spus nimanui sa aiba incredere in mine. Doar am sfatuit ca e mai bine sa nu lase emailul peste tot, ca dupa aceea se intreaba de ce primesc mailuri nedorite.

Sper ca nu am ofensat pe nimeni cu nimic...

 

Va doresc o zi minunata si va rog sa NU aveti incredere in mine! :rock:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×