Sari la conținut
Forum Roportal
TheEvil

Fanteziile barbatilor

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

ia lasa criza Lynuxule si recunoaste ca daca ati descrie ce avioane va trec prin cap.........ce s-ar intampla?

 

habar n-am.... :P :stars: :stars: :stars: :stars:

 

mie-mi place cand o faceti pe timizii.....sunteti.....bestiali.... :threaten: :secret: :secret: :stars: :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pentru ca fanteziile inseamna visari si pentru ca barbatii nu viseaza, ci fac, inseamna ca barbatii nu au fantezii .. noi, barbatii, traim, simtim, nu ne imbatam cu vise.

 

:threaten:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pentru ca fanteziile inseamna visari si pentru ca barbatii nu viseaza, ci fac, inseamna ca barbatii nu au fantezii .. noi, barbatii, traim, simtim, nu ne imbatam cu vise.

 

:secret:

 

Hahaha, asta mi se pare bancul zilei la categoria cocos. :threaten:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ia lasa criza Lynuxule si recunoaste ca daca ati descrie ce avioane va trec prin cap.........ce s-ar intampla?

 

habar n-am.... :P :stars: :stars: :stars: :stars:

 

mie-mi place cand o faceti pe timizii.....sunteti.....bestiali.... :threaten: :secret: :secret: :stars: :stars:

 

daca am recunoaste ce avione ne trec prin cap, am ajunge la balamuc. plus ca nici o fata normala nu ne-ar mai da nici macar buna ziua! :o: asa, uite, ne tinem pliscul si zicem ca n-avem fantezie/-i.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ia lasa criza Lynuxule si recunoaste ca daca ati descrie ce avioane va trec prin cap.........ce s-ar intampla?

 

habar n-am.... :P :stars: :stars: :stars: :stars:

 

mie-mi place cand o faceti pe timizii.....sunteti.....bestiali.... :threaten: :secret: :secret: :stars: :stars:

 

A gentleman never tells! :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
daca am recunoaste ce avione ne trec prin cap, am ajunge la balamuc. plus ca nici o fata normala nu ne-ar mai da nici macar buna ziua! :stars: asa, uite, ne tinem pliscul si zicem ca n-avem fantezie/-i.

 

Lynuxule........nota 50 finca esti sincer si finca m-ai facut sa rad asa de mult.

 

so....ia zi tu frumos lu Dida la ureche cam ce fantezii ai tu. promit c-o sa-ti mai dau buna ziua..... :stars: :stars: :stars: :o: :P

 

si ti le zic si io p-a mele. facem schimb de...... avioane.

 

numa sa nu zci ca esti timid, pliz ca io-te ce-ti fac...... :threaten: :secret: :secret: :stars: :stars:

 

 

 

A gentleman never tells! :P

 

a gentlemen always tells and asks nicely to be fulfilled.

 

sau trece direct la fapte si-si determina, motiveaza partenera sa si le implineasca reciproc. nu?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×