Sari la conținut
Forum Roportal
nightwish

Numerologie 2010

Postări Recomandate

Afla cum iti va merge in 2010 !

Va trebui sa aduni numerele ce compun luna si ziua in care te-ai nascut cu numerele ce compun anul care te intereseaza. Dupa care urmeaza sa faci adunarea teosofica (aduni numerele care compun o cifra pana ajungi la o cifra dintr-un singur numar).

 

Exemplu:

 

Iulia, nascuta pe 24 septembrie, vrea sa stie ce va aduce anul 2010 pentru ea.

Ziua 24 + luna 09 + anul care o intereseaza 2010 = 2+4+0+9+2+0+1+0 = 18 = 1+8 = 9

 

Numarul 1

 

Acest an este de o importanta extrema pentru tine deoarece este primul an din ciclul de 9, reprezentand un nou inceput. In acest an iti poti controla destinul mai mult decat in orice alt moment al vietii.

Ceea ce faci in acest an va determina daca vei fi fericita sau vei avea necazuri in urmatorii noua ani. De aceea trebuie sa iti asumi responsabilitatea totala asupra actiunilor intreprinse. Vei fi in situatia de a lua decizii mari in acest an.

 

Vei avea oportunitati multe si este bine sa te pregatesti ca sa te adaptezi la sarcini noi. Este posibil sa intervina schimbari neasteptate in acest an, o mutare sau o promovare, toate solicitandu-ti implicarea si entuziasmul. In general, vei avea un an activ, in care vei demara multe actiuni, dar fiind primul an din ciclul de 9, vei culege roadele mai tarziu.

 

Numarul 1 indica faptul ca este momentul sa inaintezi cu curaj intr-un proiect bine gandit, deoarece daca vei avea succes, atunci acest succes va fi durabil. Este unul din cei mai buni ani pentru a te casatori si in general, pentru planuri de anvergura.

 

Numarul 2

 

In acest an o sa ai nevoie de multa rabdare si acceptare. Este un an linistit, o perioada de

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Numerologia nu da gres niciodata! :stars: Probata...Luati-o in serios.

Daca nu se adevereste e doar vina....numerologului. :o:

Fireste,ca aprofundarea,personalizarea...aduce clarificari si mici schimbari..."pe ici,pe colo...prin partile esentiale"! :o:

Decit sa dati banii "reginelor",apucati-va de numerologie! :lol2: E accesibila oricui .

Rabdare si :blink: timp de calcul sa aveti.

Spor! :o:

Editat de Bagherra

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Iara 7?? :o: Numarul asta ma tot urmareste incepand cu prima clipa a vietii mele... :o:

 

nota 2 - răbdare şi acceptare! pfuuui

 

Nu esti singura, daca te consoleaza cu ceva: 7 - rabdare si asteptare. Grozav! :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Iara 7?? :stars: Numarul asta ma tot urmareste incepand cu prima clipa a vietii mele... :o:

Nu esti singura, daca te consoleaza cu ceva: 7 - rabdare si asteptare. Grozav! :o:

Asta inseamna ca aveti o perioada stabila.Dar,nimic nu-i batut in cuie... :lol2: Priviti mai atent.

7 e cifra destinului.

Eu,am descoperit ca destinul meu se repeta la fiecarte 7 ani. :blink:

 

Eu am facut 4 calcule in 4 locuri diferite. Aici mi-a iesit 3, apoi 5 si apoi 8. Pe al patrulea site mi-a iesit tot 3, dar semnificatiile sunt cu totul altele.

Parerea mea... niste aiureli.

Ia pixul in mina. :lol2: Si fa socotoiala pe hirtie.Rezultat garantat. :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×