Sari la conținut
Forum Roportal
IMPERIAL

Creatii proprii

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu conteaza, nici eu nu sunt adeptul picturii din cate poti vedea. Ma simt mult mai bine cu creionul sau pixul in mana decat cu pensula care mereu trebuie sa o incarc .

Chiar nu am mai vazut de mult desene facute de tine. O sa ma uit in urma sa vad daca am ratat ceva. Oricum, ai talent si imi place stilul tau. Si tot vreau sa ma impresionezi cu lucrari noi de-ale tale ,

Noapte buna !

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Merci fain ^^. Io pe topicul asta nu mai am desene dar am pe topicul meu. Si am sa mai pun dar o las pe maine de acu'

Noapte buna.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Peisaj de iarna, in aceeasi tehnica.attachicon.gifwinter.jpg

 

imi place cum pictezi in ulei. este incarcat si concentrat dar si vibrant in acelasi timp, in stil Van Gogh (doar ca folosesti alte culori si simboluri, iar imaginile apasa dar nu amintesc de moarte si boala, doar de intensitate)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

M-am uitat acu. Si aia e faina dar ai putea incerca si ceva mai stilizat. Tu mergi pe realism. Incearca sa faci o compozitie suprarealista. Sau niste personaje ca din desene animate. Poate o sa ajungi sa-ti placa. A si mai poti incerca acrilice. Is foarte misto si cum tie iti place realismul, daca stii sa umbli cu ele iese fix ca o poza.

Editat de NarcoGen'
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stiu...momentan nu imi permit acrilicele. Si da, imi place realismul, photorealism-ul. Insa mai am de lucrat. Nici de la personaje de desene animate nu ma dau in laturi. De fapt, voi posta saptamana asta cateva. :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Narco, imi vine sa ma dau cu capul de pereti. Ajuta-ma, nu imi vine inspiratia... Tot ce reusesc sa fac sunt porcarii de genul:

post-48466-0-15398800-1372964629_thumb.jpg

post-48466-0-49118300-1372964634_thumb.jpg

post-48466-0-88416600-1372964638_thumb.jpg

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×