Sari la conținut
Forum Roportal
IMPERIAL

Creatii proprii

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Imi cer scuze ca nu am dat Edit. Insa a intervenit ceva, si apoi am uitat complet. Acum cand mai aruncai privirile, ma gandii sa va arat 2 schite: :D :tongue:"

 

landscape3zq.th.jpg

 

oldmill2fa.th.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bravo tuturor :cheer: ... cu totii aveti talent... bineinteles, fiecare cu stilul sau... cate despre arjuna... data viitoare, incearca sa stergi si tu semnatura autorului :o: ... poate va fi mai credibil :yahoo: ... Eu nu prea am desene... numa' vreo 5 ... ca restu' mi le-a luat profa pt expozitii... am zeci si zeci de picturi pe la concursuri...si aproape ca nu mai stiu de ele... si mi-e dor de ele!!! :) :) oricum... si eu pictez cand am timp... raarr...dar imi place, e un hobby de-al meu... din pacate nu prea am timp sa-mi dezvolt talentul....:( ...

Si site-ul desenatori.. e super :o: :ok: post-21529-1139351817_thumb.jpgpost-21529-1139351840_thumb.jpgpost-21529-1139351989_thumb.jpgpost-21529-1139352060_thumb.jpg

 

 

sorry, nu se vede asa bine... le-am facut poza cu camera web...

 

Bradul pictat este cel mai frumos din lume... si se afla in Rio de Janeiro... m-a impresionat si l-am pus pe hartie:)...

 

bradul se vede un pic inclinat :o: ... deoarece nu am tinut bine foaia in mana cand i-am facut poza :) :doh: off....

 

sper sa va placa... la fel de mult cum mi-au placut si mie desenele voastre...:).. 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da,frumoase desene ! atata timp cat simtim nevoia sa ne exprimam,si cuvintele nu ajung,orice desen are suflet.

Aici sunt si niste incercari de-ale mele.

post-22422-1139683646_thumb.jpg

post-22422-1139683661_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Frumoase desene, arielle

Cateva tampenii de la mine...

nu sunt tampenii...mai ales masca aia ma infioara...sa fie vorba de tenebrele sufletului tau ?:)daca as pune pe hartie tot ce simt uneori ma tem ca as speria lumea...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am si eu un desen. Ceva stil Royo.Eu sunt foarte mandra de el, nu am mai desenat niciodata asa de complex.Dar totusi stiu ca nu este asa de extraordinar

post-20323-1140687668_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×