Sari la conținut
Forum Roportal
ANA2010

Ghicitul in carti este adevarat sau nu? Ati avut experiente pozitive?

Postări Recomandate

BUNA....SINT ANA DIN CONSTANTA,SI DE CURIND AM AVUT O EXPERIENTA CARE M-A CAM LASAT FARA CUVINTE.DIN CURIOZITATE AM APELAT LA O PERSOANA CARE GHICESTE IN CARTI,AM GASIT UN ANUNT IN CARE SCRIA EXACT SA TRIMIT DATELE PENTRU CONSULT SI SA NU POVESTESC NIMIC CA IMI VA SPUNE EA TOTUL DESPRE MINE.Eu sincer nu cred in chestia cu ghicitul,dar am zis ...hai sa trimit si eu datele sa vad ce zice.MI-A DESCRIS TOTUL CA SI CUM MA CUNOSTEA....Eu sint in CONSTANTA ea cred ca pe undeva prin TORINO ,NU IMI ADUC AMINTE EXACT UNDE E DAR ORICUM E IN ITALIA. DE FAPT EU VROIAM SA FAC SI CEL CU PLATA PENTRU A AFLA VIITORUL,DESTINUL...SI CE MSAI ZICEA EA...dar AM RENUNTAT [NU DIN CAUZA PRETULUI] ,VA SPUN SINCER CA MI-A FOST FRICA SA AFLU CE MA ASTEAPTA.Tipa asta de care va zic nu era tiganca,in plus mi-a zis ca e tinara si ca a inceput asa din joc ....EU MA INTREB CE ARE IN PLUS TIPA ASTA ,CUM REUSESTE SA VADA ,IN CE FEL.....E PACAT SA-TI GHICESTI VIITORUL......SAU NU.EU AS VREA SA FAC SI CEL PENTRU A VEDEA CEVA DIN VIITOR DAR MI-E FRICA.......DACA VEDE CEVA NASOL.......AS VREA SA AUD DE LA CINEVA CARE A AVUT ASTFEL DE EXPERIENTE,NU STIU CE SA FAC...HELP............HELP......

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cand vei inceta sa tipi in gura mare, atunci este posibil sa vezi si viitorul fara de frica. Viitorul este cel pe care tu cu minunata ta constiinta trezita il poti construi. A ghici este cel mai usor lucru de pe pamant, a indeplini ghicitul este un pic mai dificil...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:o:

Ce chestie si cu cititul asta in carti.. :crazy:

Daca ne aducem aminte, macar pentru o clipa, ca noi nu avem un destin anume conturat dinainte de a ne naste.. am intelege ca si cititul in carti (tarotul) iti ofera una din cele n posibilitati, drumuri pe care poti sa pasesti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E ceva natural,ca suntem noi batuti in cap si ca ne facem rau cu mana noastra,e alta problema

 

Cu putina tacere (de toate felurile) si nitica vointa se muta muntii

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
buna, putem discuta pe baza acestui subiect. ma gasesti pe mess yahoo cu id pusha1204

de ce nu ne luminezi si pe noi?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×