Sari la conținut
Forum Roportal
Dochianne

Hercolubus sau Planeta Rosie

Postări Recomandate

Excelent. Ai uitat doar sa mentionezi ca planeta si acest scenariu nu exista decat in mintea lui Rabolu. :roll:

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Excelent. Ai uitat doar sa mentionezi ca planeta si acest scenariu nu exista decat in mintea lui Rabolu. :)

 

 

 

Si daca nu este doar in mintea lui si se adevereste, ce pierzi?! :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Oau. O incercare timida de pariu al lui Pascal... :) dragut. :roll:

 

 

Nu mi-ai raspuns la intrebare. Poti demonstra ca minte?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

A, eu trebuie sa demonstrez ca minte? :roll: Nice....

Vezi ca incepi sa aduci argumente dintr-un anumit manual... nu e musai sa fii religios ca sa il utilizezi... are aplicabilitate universala.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai intodeauna presupusii oameni de stiinta, prin autosuficienta si ingamfarea lor, cer sus si tare demonstratii la orice teorie emisa. E, acu' eu ma erijez intr-un astfel de ingamfat si-ti cer la fel de sus si tare, sa-mi demonstrezi ce anume nu este adevarat in aceasta teorie. E mai simplu asa, decat sa-mi strofoc eu mintea pentru a-ti demonstra ca este adevarat. Ce zici?!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu discut cu cei care comit erori de logica si nici macar habar nu au.

Daca nu intelegi de ce nu eu trebuie sa demonstrez ca e minciuna, si cel care sustine un lucru trebuie sa demonstreze ca e adevarat... mai ai cale lunga pana sa porti o conversatie cu mine. Nu intru in discutii circulare.

 

Pai intodeauna presupusii oameni de stiinta, prin autosuficienta si ingamfarea lor, cer sus si tare demonstratii la orice teorie emisa. E, acu' eu ma erijez intr-un astfel de ingamfat si-ti cer la fel de sus si tare, sa-mi demonstrezi ce anume nu este adevarat in aceasta teorie. E mai simplu asa, decat sa-mi strofoc eu mintea pentru a-ti demonstra ca este adevarat. Ce zici?!

:roll: Acuma a devenit teorie asta? :)

Ce stacheta scazuta ai.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu discut cu cei care comit erori de logica si nici macar habar nu au.

Daca nu intelegi de ce nu eu trebuie sa demonstrez ca e minciuna, si cel care sustine un lucru trebuie sa demonstreze ca e adevarat... mai ai cale lunga pana sa porti o conversatie cu mine. Nu intru in discutii circulare.

 

 

 

Mda, e mai simplu sa te ascunzi dupa masca superioritatii, anuland din start orice teorie care nu ti se incadreaza in propriul sistem de idei, mai bine spus; in propriul dogmatizm...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Explica-mi intai daca Hercolubus asta vine inainte sau dupa Nibiru - tot o planeta "catastrofica" si ea, sau inainte sau dupa cometa care urmeaza sa loveasca pamantul in 2012, conform unui nene care cica a descifrat codul biblic. Si cu alinierea la fel de apocaliptica a planetelor cum e?... ups. Stai, asta a fost in 2000, in mai, si nu s-a intamplat nimic. Ca sa nu mai spun de aceeasi venire la fel de apocaliptica a cometei Halley... si a navei spatiale pe care trebuiau sa se salveze adeptii lui Applewhite? :roll:

Si astea erau tot "teorii".

Cum am spus, ai stacheta foarte scazuta.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×