Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ea tot zice ca nu suporta clima. Ea nu suporta caldura, soarele, marea, briza marii. Pe langa asta nu ii place nici numarul foarte mare de turisti care vin vara si fac galagie. Ana a mai venit in Constanta o luna vara trecuta si ea a zis ca a fost un chin pentru ea si a stat toata ziua in casa.

 

Cred ca fata aia traieste in scorbura acolo.

Mai bine zis ea nu vrea sa se intoarca acasa pentru a nu munci. Asta e motivul real.

Toata viata o sa studieze? :roll: La 65 ani o sa aiba 11 diplome.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Prietena ta e mai slaba decat credeam !

Si castiga ceva daca se culca cu el si apoi isi lua flit? :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Voi ce parere aveti de toata situatia asta? Are rost sa incerc sa il mai fac sa se razgandeasca sau sa nu ma bag?

 

nu te baga.

 

Eu nu stiu daca mai are rost sa insist, ca pana la urma oricum el decide ce va face ca e viata lui.

 

nu mai insista. iese ca vrei sa ii rupi cuplul. nu e viata ta, nu e salariul tau....

 

Sincer, eu nu inteleg de ce ea nu vine inapoi

 

si de ii sa fie foarte naspa pentru ea in germanica.........

sa comparam............romania - germania, romania- germania :roll: , doar literele nia is la fel. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
El nu este un geniu. Principala lui calitate e faptul ca e un om serios care mereu cand si-a luat un angajament l-a dus la bun sfarsit. Oricum, azi am aflat ca postul ala de chelner din Germania nu e nimic sigur. Fata aia doar a intrebat la un bar de langa ea daca au nevoie de ceva angajati noi si ei au zis ca e posibil sa aibe nevoie de un chelner. Dar prietenul asta al meu zice ca nu conteaza, ca se va descurca cumva acolo si daca chiar e nevoie se va angaja si fara carte de munca undeva. Eu nu stiu daca mai are rost sa insist, ca pana la urma oricum el decide ce va face ca e viata lui.

Aoleu. :roll: ............. scrisesem ceva despre ea, dar am zis sa sterg ca poate fiind in cercul tau de prieteni de deranjeaza. Inconstienta asta ori e proasta, ori isi bate joc de el, ori nici nu o intereseaza de altcineva decat de propria persoana, restul poa' sa crape. Pe asta se baza el cand zicea ca va lucra in Germania? Pe intrebarea aruncata de ea? Pai daca vrea sa vina la ea in Germania sa puna mana sa ii caute de lucru. Si daca nu isi gaseste el de lucru ce fac, stau amandoi pe banii parintilor ei? Asta e planul ei genial? Nu-mi vine sa cred ca sunt femei care pot gandi asa. La 27 de ani. Si nici ca sunt barbati gata sa faca asa tampenii in viata pentru astfel de femei.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si-are mama o fata mare...

Ferice de al' de-o da-o.

Vai de mama lu'-al' de-o lua-o.

 

:roll:

C-asa-i romanu', poet

Face versuri si-n ...closet...

 

:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dragosteai oarba, surda, muta si mai ales proasta, ferice de cel ce nu se indragosteste :) in fine prietenu tau probabil va pleca in germania dar se va intoarce la fel cum a plecat, singura diferenta va fii ca se va intoarce cu coada intre picioare si multa experienta. Nu merita sa faci atatea pentru o femeie oricat de mult zice ca te iubeste si alte abureli din astea, partea buna e ca baiatul e inca tanar si are un CV bun si probabil nui va fii greu sa se angajeze din nou, pe bani mai putini dar va avea un loc de munca. Iar in privinta fetei daca ea vrea sa isi traiasca viata si are cine sa o intretina bravo ei nu e ceva de blamat, si daca zici tu ca arata bine probabil va gasi un fraier care sa o intretina. Spunei doar atat prietenului tau : Cand e lipsa de bani dragostea fuge pe geam :roll:

In privinta tipilor inteligenti si urati care isi gasesc pitipoance, e chestie de win to win, ei isi cresc reputatia si mai invata ceva plus au parte de o p**** buna cat despre tipe ele isi gasesc un catelus :)) se termina de cele mai multe ori prin dspartire sau prin divort unde e cazu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×