Sari la conținut
Forum Roportal
zolex

SILKROAD ONLINE !

Postări Recomandate

Salutare...M-am gandit sa deschid acest topic pentru cei care joaca sro si pt ca am multe intrebari ce priveste acest joc mununat.Eu joc de 2 ani apox si am 2 charuri, unul lvl 37 hibrid...altul lvl 34 bow full str, problema mea este ca am stat mult la stall ca sa fac gold..si nu prea am crescut in lvl...

 

Acuma vreau neaparat sa ajung si eu la lvl 80-90 stiu ca este foarte greu dar asta imi doresc.Ce as vrea sa va intreb, este ca am auzit f multe despre farming si habar n-am cum se face asta, stiu ca nu cresti in lvl da faci multe sp uri....cam atat stiu eu! Cineva m-ar putea ajuta sa inteleg mai bine? Alta chestie, as dori sa stiu care sunt cele mai bune skilluri pt ca am bow, eu am ales o combinatie de 90 fire 60 light si 30 cold...E bine asa? Ce sa folosesc, ce nu....ajutati-ma ! Alta chestie, care este cea mai buna metoda sa fac aur si nu vorbesc de 1-2 milioane ci zeci de milioane....

 

Am vbit cu o romanca in sro care era lvl 94 si imi spunea ca daca nu cumpar silk niciodata nu ajung la lvl 90 ...... este adevarat? Spuneti-mi niste trucuri sau idei bune pt sro......Astept parerile, ideile voastre, va rog nu injurati, fiti amabili, stiu ca par noob...dar incerc sa invat !Multumesc mult..............

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

apropo as mai vrea sa spun ceva, daca careva ati jucat sro...si ati renuntat sau vreti sa renuntati....va rog dati-mi mie accountul....multumesc !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu inteleg de ce nu vrea nimeni sa vb de silkroad, macar daca aveti careva vreun char, si nu mai jucati datimi mie pls...as vrea sa stiu cine mai joaca pe serverul troy, ce guilde romanesti mai sunt....etc etc !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am nevoie de ajutor...imi doresc f mult sa-mi fac un caracter wizz/cleric dar nu stiu ce arma sa aleg, nu ma pricep la caracterele europene, mai ales ca e complicat cu mastery lvl...Daca jucati sro si careva aveti wizz va rog ajutati-ma sa inteleg ce si cum trebuie facut...Multumesc anticipat !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am jucat procaria asta de joc 3 ani de zile, bani bagati, nopti pierdute.............. Numai vreau sa aud.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×