Sari la conținut
Forum Roportal
anca943

Credeti in fantome?

Postări Recomandate

fantome ?! :roll: :roll: .....NUUU exista asa ceva !!! eu una am mai spus si pe la alte topicuri de genu asta ca nu cred in asa ceva ( fantome, extraterestrii, iele, zane, etc.) pentru ca nu am vazut, auzit sau simtit niciodata vreuna din aceste '' minunatii''.....

Editat de Sweetybad23

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
fantome ?! :roll: :) .....NUUU exista asa ceva !!! eu una am mai spus si pe la alte topicuri de genu asta ca nu cred in asa ceva ( fantome, extraterestrii, iele, zane, etc.) pentru ca nu am vazut, auzit sau simtit niciodata vreuna din aceste '' minunatii''.....

 

 

Dar in balauri,zmei,crezi?

 

:roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu stiu... :roll: in privinta astora mai ma gandesc :) ..... glumeam :o: ...NUU logic ca nu cred

 

De ce mai intrebat , cumva tu crezi ?? :roll:

 

 

In zane!

 

:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu zic ca da.Imi pare rau ca nu am dovezi dar la mine in casa cateodata se intampla lucruri care ma uimesc si pe mine.Eu cred in fantome sau cum s-or mai numi dar recunosc ca am avut parte de interactionari calme nu din cele ce-ti ridica parul in cap.Indiferent cum sunt tot te sperii....

 

Ba da

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Normal ca exista spirite, nu mai ca noi suntem prea "orbi" ca sa le vedem. Ele isi fac simtita prezenta in case vechi de ani de zile, in unele cimitire etc. La inceput nu crezi in asa ceva, dar dupa ce treci prin experiente oribile care te marcheaza pe viata atunci, dar nu mai atunci iti schimbi parerea despre lumea de dincolo. Eu sincer sa fiu nu am trecut prin asa ceva si nici nu vreau sa trec, deoarece daca as trece prin asa ceva cu siguranta m.ar marca pe viata, dar mi.as schimba complet parerea despre supernatural.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×