Sari la conținut
Forum Roportal
anca943

Credeti in fantome?

Postări Recomandate

Sincer nu cred in fantome ,spirite ,viata de dupa moarte si etc.... in cele din urma suntem doar niste forme de viata care dupa ce mor devin ingrasamnt :roll: dar daca o sa vad vreodata una probabil ca am sa cred in toate astea .

 

>:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic ca da.Imi pare rau ca nu am dovezi dar la mine in casa cateodata se intampla lucruri care ma uimesc si pe mine.Eu cred in fantome sau cum s-or mai numi dar recunosc ca am avut parte de interactionari calme nu din cele ce-ti ridica parul in cap.Indiferent cum sunt tot te sperii....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
V-ati intrebat vreodata daca exista fantome?Si ce credeti,exista sau nu exista?

Am vazut si fantome, dar si alte tipuri de entitati, deci pentru mine nu se mai pune problema de a crede sau nu in existenta lor :ok:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pana nu vezi nu crezi si cred ca e logic ca oricare mister dintr-o alta lume.

Ce bine ar fi daca ar gandi toti oamenii asa ca tine :ok: Ca unii n-ar mai crede in existenta fantomelor... n-ar fi nicio problema, n-au nimic de pierdut, din acest punct de vedere!

Editat de Black velvet
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sunt de acord cu The Unknown..pana nu vezi si experimentezi pe pielea ta..degeaba crezi..voi credeti doar ca sa va ocupati timpul cu ceva...

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am vazut si fantome, dar si alte tipuri de entitati, deci pentru mine nu se mai pune problema de a crede sau nu in existenta lor :)

 

 

really? ce entitati?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×