Sari la conținut
Forum Roportal
anca943

Credeti in fantome?

Postări Recomandate

Cred in orice , cu fantome nu m-am confruntat insa am dat de demoni , draci sau ce-or fii fost , am trait chinuita de creatura timp de 4 ani asa ca da , cred in ele si am experienta cu asa ceva :headspin:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu cred in fantome, nici in strigoi, spirite, entitati energetice si alte balarii de genul asta.

 

La inceput nu crezi in asa ceva, dar dupa ce treci prin experiente oribile care te marcheaza pe viata atunci, dar nu mai atunci iti schimbi parerea despre lumea de dincolo. Eu sincer sa fiu nu am trecut prin asa ceva si nici nu vreau sa trec, deoarece daca as trece prin asa ceva cu siguranta m.ar marca pe viata.

 

Si atunci de unde stii? :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu pot pretinde ca-s un cunoscator erudit in ale lumii astrale ori de..dincolo cum i se mai spune sau pe de-o parte vreun neincrezator in fenomene ce tin de spirit si suflet in transgresiune lui de la o viata la alta,dar ceea ce pot spune este ca

fantomele pe care le cauti cu tot dinadinsul n-o sa le prinzi niciodata.

Si de fapt daca visele sunt ca niste filme,cum se mai spune,atunci inseamna ca amintirile ce le ai din trecut ,sunt de fapt niste filme cu fantome in ele:)

 

Adaug drept contributie o pictura veche de-a mea legata de..Halloween:):o: :)

 

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu, în niciun caz! Oricând am vizionat emisiuni sau filme documentare despre spirite şi fenomene paranormale, întotdeauna se găsea o explicaţie logică.

Opinia mea este că dovezile nu îmi sunt destul de convingătoare pentru a crede în spirite şi fantome.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cei care cred nu se tem de nimic, nici de ce viseaza sau experimenteaza, vede, aude, sau sub alta forma are o tangneta cu lumea de dincolo de ceruri sa ma exprim asa.   Nu se intampla la oricne asa un fenomen, de asta un mare numar de oameni sint sceptici, la fel nu se pot convinge oameni sa creada in ce au patit cei speciali care au fost paziti/ocrotiti de cineva in momentul accidentului de masina sau din astea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×